שאלה בקשר לבנקים?

מצב
הנושא נעול.
שאלה בקשר לבנקים?

שאלה בקשר לבנקים?
נניח בנק הפועלים יש מצב שהם מרמים למשל שמתי 10 אלף על מניה היא עלתה במשך השבוע ב10 אחוז היה צריך להיות לי רווח של 1000 שקל ודרך האתר אינטרנט שמכרתי זוכתי רק ב10 אלף ו756 שקל נמאס לי כבר שאני מפסיד הכל מדוייק וברור שאני מרויח אז כל הזמן יש אי הבנות.

exclosive

New member
אל תשכח שיש מס שהמדינה שודדת ממך

שאלה בקשר לבנקים?
נניח בנק הפועלים יש מצב שהם מרמים למשל שמתי 10 אלף על מניה היא עלתה במשך השבוע ב10 אחוז היה צריך להיות לי רווח של 1000 שקל ודרך האתר אינטרנט שמכרתי זוכתי רק ב10 אלף ו756 שקל נמאס לי כבר שאני מפסיד הכל מדוייק וברור שאני מרויח אז כל הזמן יש אי הבנות.
וגם עמלת קניה ומכירה שבבנק על סכום בסדר גודל שציינת מדובר ב50 שח לקניה או מכירה

דרך אתר האינטרנט העמלה יותר זולה?

וגם עמלת קניה ומכירה שבבנק על סכום בסדר גודל שציינת מדובר ב50 שח לקניה או מכירה
בבנק הפועלים אתה יודע? מישהו ששאלתי אמר לי שזה 0.4 אחוז אם אתה מבצע קנייה ומכירה דרך האתר ולא בסניף זה נכון?

exclosive

New member
גם אם זה 0.4 זה המון תחשוב שזה יכול להצטבר

בבנק הפועלים אתה יודע? מישהו ששאלתי אמר לי שזה 0.4 אחוז אם אתה מבצע קנייה ומכירה דרך האתר ולא בסניף זה נכון?
גם אם זה 0.4 זה המון תחשוב שזה יכול להצטבר
במיוחד כשאתה סוחר תוך יומי לדוגמא אז אתה מפסיד המון כסף לא ישתלם לך. עדיף לעבוד מול בית השקעות ולו רק בשביל העמלות . עשה חיפוש לגבי בתי השקעות בטוח תקבל הצעה יותר אטרקטיבית.

snof0

New member
מה הבעיה?

שאלה בקשר לבנקים?
מה הבעיה?
תוריד מה1000 ש"ח עמלת קניה מכירה דמי ניהול ו20% מס הכנסה!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה