שאלה בקשר לאורלוגין....

Masteron

New member
שאלה בקשר לאורלוגין....

אם יש גם את המחוג של "סכנת חיים", איך אף אחד שהיה בבית לא שם לב לזה שרון או מישהו אחר היה בסכנת חיים
לדוג', במע"ח, הם היו יכולים לדעת שרון וארתור בסכנת חיים
וגם בח"ס, שרון נכנס לחדר הסודות ובאבן החכמים הם יכלו לדעת
נ.ב. מצאתי שגיאת כתיב.... בספר הרביעי כתוב שהיה לניק גלימת אקורדיון ואז אחרי כמה זמן כתוב שוב, רק הפעם "אקודיון".

../images/Emo187.gif השגיאת כתיב זה שגיאת

דפוס. לא כתיב. רק אצלך בספר... בכל מקרה, בקשר לאורלוגין, לא תמיד מסתכלים עליו. זה כמו שעון, לא תמיד אתה מסתכל עליו, רק כשאתה רוצה לדעת איפה מישהו. וחוץ מזה, כל הפעילויות מסכנות החיים של הארי ורון היו תמיד בשעות הלילה, מתי שכולם ישנים

uriya1

New member
../images/Emo36.gif

מע"ח - בסוף הם באמת הגיעו. ח"ס - הארי ורון היו אלו שגילו את הכניסה לחדר הסודות, אפילו דמבלדור ושאר המורים לא עלו על זה, כך שגם אם הם ראו בבית וויזלי שרון היה בסכנת חיים, הם לא יכלו להגיע אליו, כל עוד הם לא יודעים איפה הוא נמצא. א"ח - דמבלדור הגיע בסוף.

אדויסמן

New member
עכשיו כשאני חושבת אל זה...../images/Emo66.gif

בח"ס המחוג של ג'יני היה צריך להיות כמעט כל הזמן בח"ס, או לפחות זמן מספיק בשביל שאנשים יסימו לב, לא? -המצקת הראשית-

Mrs Love

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo103.gif../images/Emo36.gif

זה באמת מוזר שאף אחד לא שם
לזה.

Fairywitch

New member
וולדמורט לא סיכן אותה- הוא השתמש בה

וכל עוד הוא היה צריך אותה- היא לא הייתה בסכנה.

אדויסמן

New member
בכלל לא נכון-../images/Emo66.gif

היא כל הזמן נתנה לו מהחיים שלה, וזה (כמובן) מסכן אותה!

Fairywitch

New member
נתנה לו מהחיים../images/Emo35.gif../images/Emo12.gif

בכל אופן- זה הגיע למצב קטלני רק בסוף הספר. נניח- אם מישהוו חולה- כוחו נחלש. אבל הוא לא בסכנת חיים. וג'יני- בהתחלה היא פשוט הלכה ונחלשה. בכלל- השעון הזה הראה משהו אחר בספר אחר, נדמה לי... (*צריכה לבדוק בהזדמנות*)

אדויסמן

New member
וואוו, שמישהו ירחיק אותי מהמקלדת!

כל כך הרבה שגיאות דפוס במשפט אחד...: הח"ס (השני)= סכנת חיים יסימו=ישימו
אדויסמן הולכת להתבייש בצד

uriya1

New member
../images/Emo36.gif

יכול להיות שהשעון מצביע על "סכנת חיים" רק כשהאדם שנמצא בסכנת חיים מוּדע לכך, ואי אפשר לומר שג'יני הייתה מודעת לזה

Pr0NgS

New member
כל מה שאמרו פה אני גם חשבתי..

אבל לגבי ארתור ורון, להזכירך שהם היו באותו זמן במפקדה... הילדים היו בהוגוורטס, לארתור ומולי היו משימות לעשות ומולי נשארה במפקדה לארגן וכל השיט הזה.

למעלה