שאלה בקשר לאומגה 3 כמה שאלות

שאלה בקשר לאומגה 3 כמה שאלות

שמעתי שאומגה 3 טוב ל-OCD. 1.האם זה נכון? 2.האם אתם מכירים את האומגה 3,ואם אפשר כמה מילים על זה? 3.במה זה עוזר בדיוק? 4.האם זה עשוי ממרכיביפ צמחיים? 5.האם זה מתאים ל-OCD, קשב וריכוז והיפר אקטיביות? 6.ואם כן תוך כמה זמן זה משפיע וכל כמה זמן נוטלים את זה? 7.אם כן, איזו חברה מומלץ? 8.האם זה עזר לאנשים מסויימים להקלה ב-OCD? תודה רבה לכולכם ויום טוב

קרן רט

New member
היי ../images/Emo13.gif

היי דואגת, אני משתמשת באומגה 3 בקביעות. אבל למיטב ידיעתי, הוא לא עוזר לאוסידי, אלא לדיכאון. מאחר ובהרבה מקרים אוסידי מלווה בדיכאון, זה יכול לעזור להתמודד. אומגה 3 הוא סוג של שמן. מפיקים אותו מדגים של הים. אפשר לקבל אותו גם מזרעי פשתן, שם הוא נמצא בכמויות גדולות. קונים זרעי פשתן, מבקשים שיטחנו אותו, מוסיפים כף למאכלים שונים אחרי הבישול. אם צורכים אומגה 3 דרך זרעי הפשתן, צריך 3 כפות ביום לפחות). הכמוסות שמוכרים בחנויות בדרך כלל מכילות שמן דגים. כל חברה בסדר, אם כי עדיף לקנות של החברות המוכרות (דרך חיים, אלטמן וכד'). לא ידוע לי אם אומגה 3 מצטלב או סותר תרופות רגילות, אבל תמיד כדאי להתייעץ עם רופא במידה ונוטלים גם תרופות. ליתר ביטחון. אגב, אומגה 3 עוזר גם להורדת כולסטרול ולחץ דם, כך שמי שיש לו נטיות גנטיות לבעיות לב, גם מאוד מומלץ לקחת. אני לא לגמרי בטוחה, אבל נדמה לי שמאז שאני משתמשת באומגה 3 גם השיער שלי נראה הרבה יותר טוב. אולי זה מקרי, אבל הגיוני שזה יעזור גם לשיער. אם משתמשים בכמוסות, חייבים לקחת אותן בזמן האוכל. אחרת יש טעם איום ונורא בפה של שמן דגים. אבל אם אוכלים כמה ביסים לפני, ולפחות כריך או פרי אחרי, אז אין שום תופעות לוואי לכמות המומלצת. אני אישית מאוד ממליצה.

למעלה