שאלה בעקבות דיון עם נטליה1

sumerfield

New member
אני מכיר עוד מקום

שסובל מעוצר יציאות חמור.....

חמודי, נראה לי שאתה פשוט מאולף טוב

לי למשל יש תחביבים שאשתי מפחדת מהם ולא רוצה לשמוע או לראות. יש לי חברים שאשתי מכירה רק את השמות של חלק מהם. אחדים מהחברים שלי, אלה הקרובים ביותר, שותפי סוד, מספקים לי אליבי ותמיד שמחים לעזור. תתחיל לפתח חיים עצמאיים, זה יעשה לך טוב לא רק בקטע של התירוצים להסתלק מהבית (-:

egal160

New member
שבוע טוב לכולם בהקשר לחתול

מצבי דומה . אני נוהג לספר לאשתי שאני יוצא עם חברים מהעבודה . ואפילו חברים מהעבר הרחוק . ולפעמים המשחקים של יום חמישי . אצלי רוב החברים אפילו לא יודעים שאני משתמש בהם לאליבי. מה לא עושים בשביל הריגושים בחוץ

לוליטה30

New member
לומדת מיכם פשששששששש

איך להיות חכמה יש עוד איזה שהם דברים שאפשר לילמוד?

טעות חמורה

אלה שמספקים לך אליבי צריכים לדעת על זה אחרת יבוא יום והנושא יצוף בשיחת טלפון או בפגישה מקרית. תאר לעצמך שאשתך מגיעה לאירוע של החברה, פוגשת את הבחור ההוא שאיתו אתה "מבלה" ובאה אליו בטענות שבגללו בעלה לא נמצא בבית. הבחור ההוא לא מבין על מה היא מדברת והעסק מתחיל להתגלגל.... החברים שלי, במקרה שיתקלו באשתי - יתמכו בי בכל.

לוליטה30

New member
איזה כיף לכם

הלוואי עלי,טוב לא חוכמה כל אחד והזוגיות שלו. מזלך התברכת

פ ר ח בר1

New member
הא..

פעם בזמן הלא רחוק זה היה כך, היום זה סיפור אחר. אני יכולה לעשות כל מה שאני רוצה, מתי שאני רוצה.

זה לא אצל כולם ../images/Emo13.gif

וזה גם משתנה עם השנים ככל שהזוגיות רבת שנים יותר, מוצאים את הדרך לנווט בין חיי משפחה מאושרים וחיים מקבילים, מאושרים לא פחות עבודה, תחביבים, העדפות אחרות בכל מה שקשור לבילויים - תני לו את המרחב וקחי לך גם כל זמן שזה נעשה בחוכמה ובלי הגזמה זה יכול לעבוד טוב מאד
בהצלחה!

למעלה