שאלה בעניין סיגרלות

BicGrip

New member
שאלה בעניין סיגרלות

לא מזמן התחלתי לעשן סיגרלות...ואני לא בטוח אם לוקחים אותם לריאות או לא? הייתי שמח אם הייתם מבעירים לי את העניין... ועל הדרך אם יש לכם המלצות לסיגרלות? אני התחלתי עם CANDELELIGHT VANILLA ועם MOOD'S ..... בתודה מראש....

rafui18

New member
סיגרים לא לוקחים לריאות!!!

אתה יכול לנסות את הסיגרים של בלקסטון או פנתר - מצויינים ליום יום. אני ממליץ לך לנסות גם סיגרים טובים יותר המיוצרים בייצור ידני- אתה יכול להתחיל בסיגרים הנמכרים באריזות צלופן - בנדלים. אני ממליץ לך לנסות קואורום רובוסטו. אבל לחלוטין לא לקחת לריאות!!!

BicGrip

New member
תודה,מה אתם אומרים על?

מה אתם אומרים על הסיגר luis martinez...עלה לי כ-23 ש"ח. סיגר טוב להתחלה? או שכדאי להחליף אותו?

23 ש"ח. תנסה ותראה

אם אתה אוהב - מה טוב. אם לא, חפש משהו אחר. בחנות רצינית יידעו להתאים לך על פי מה שאהבת ומה שלא את ההיצע הראוי. תהנה!

tcbelvis

New member
קווראום עדיף והוא עולה לא יותר מ12 שקל

ב23 שקל לך על הפלור דה אוילביה שהוא עדיף פי כמה ואם תעשה מאמץ ל30 שקל סיגר אתה יכול לקנות לטעמי את הסיגר הטוב ביותר בעולם ביחס למחיר כמובן פדרון המופלא

BicGrip

New member
תודה

מה זה פדרון? מה לבקש מהמוכר? אני רוצה לקנות 2 סיגרים איכותיים בשבילי...ואני יחסית בהתחלה של הסיגרים.. בתודה מראש..

tcbelvis

New member
פדרון יצרן הסיגרים הטוב בעולם מחוץ לקובה

יסלחו לי כל המעריצים של דוידוף או פואנטה[לטעמי פואנטה היצרן הכי אובררייטד בעולם] יצרני הסיגרים הטובים מחוץ לקובה הם משפחת פדרון .גולה קובני שברח מהשלטון החדש של פידל הענק שהחליף את הפושע בטיסטה [.אגב גם פידל עצמו זכה לעשן סיגר פדרון שהוגש לו על יד פדרון בסוף שנות ה70 ].מדובר באיש שבתחילת שנות השישים מכר סיגר לסיגר בכמויות קטנות ועד למעמד של מלך הסיגרים בארצות הברית .יש לפדרון מס סדרות ואכן כל סיגר הוא חויה הסדרה הרגילה פדרון [בערך 100$ לקופסאה בתוך ארצות הברית}מומלץ במיוחד פדרון מגנום אימתני כ 8$ לסיגר.כמו כן סדרה יוקרתי פדרון 64 סיגר מדהים מאוד יקר גם בארצות הברית [בערך 250 $ לקופסה]כמו כן סדרה אולטרא יקרה פדרון 1926 אשר טרם הספקתי לטעום מפאת המחיר הלא ידידותי לצערי אני תמיד קונה קופסה שלמה רק כך אני יכול לגבש דעה על סיגר זה או אחר מסיגר בודד אני לא מסוגל לגבש דעה .אך המחיר הלא נעים של 800$ לקופסאה אני מעדיף לוותר על התענוג

rafui18

New member
אתה צודק סיגר מדהים

אני מצאתי את עצמי נהנה מן הפדרונים הרגילים לא פחות מאילו היקרים אגב ניתן להשיג אותם גם בארץ

למעלה