שאלה בעייתית

תל אביב4

New member
שאלה בעייתית

הי אני בתחילת ההריון, שבוע בערך 8 - היום אחר הצהריים יש לי אולטרה סאונד ראשון בשאיפה שיראו דופק ושהכל יהיה טוב. אני ובעלי החלטנו לא לספר כלום לאף אחד גם לא להורים עד אחרי הבדיקה היום. הבעיה היא כזו - לפני שבוע אישפזו את הכלב של ההורים שלי במצב מאוד קשה בבית חולים וטרינרי בגלל איזו מחלה (לא מדבקת). ביקרתי אותו פעם אחת אבל מאז אני נמנעת מלהגיע לשם כי אני מפחדת להידבק בדברים מחיות אחרות- והרי אני בהריון. הבוקר אשפזו את אבא שלי במחלקה פנימית בבית חולים בגלל סוג של ברונכית שיוצרת קוצר נשימה. אמא שלי ביקשה שאלך לבקר אותו ואני כמובן מאוד רוצה - אבל שוב אותה הבעיה - אני מפחדת ללכת למחלקה פנימית עם כל המחלות שם !! הרי אומרים שכשאת בהריון את צריכה להתרחק כמה שאפשר ממחלות מדבקות. בקיצור - אף אחד לא יודע שאני בהריון ומצד שני אני חושבת שהם מתחילים להיעלב שאני לא באה לבקר. מה דעתכן? האם אני צודקת בפחד שלי לבקר בבתי חולים במחלקות שיכולות לדבק? אני כמובן אספר להם היום בערב אחרי הבדיקה, בתקווה שתהיה בסדר אמן ואמן, אבל מה דעתכן על החשש מבתי החולים?

לגבי הכלב-אין שום מחלה שנישאת באויר

ומדבקת לבני אדם למיטב ידיעתי. מחלות שמועברות במגע הן ספורות.(כלבת,עכברת,טוקסופלסמה,סוג של מחלת עור וסוג של טפיל מעיים וזהו בערך,בקיצור,טיפה בים) לגבי אבא שלך-אני הייתי הולכת,מקסימום שמה מסכת נשימה על הפה והאף.

GAL L1

New member
מובן וברור

אני גם לא הייתי הולכת לבית חולים למחלקה פנימית במיוחד בימים האלו עם כל המחלות ווירוסים המשתוללים בחוץ בטח לא למחלקה הפנימית. מכווה שאבאב שלך יהיה בסדר במהירות. אני אישית גם לאר הולכת לאמא שלי כאשר מישהו שם מפתח איזה וירוס, וגם שאמא שלי הייתה עם הרפס היא ביקשה שעדיף שאני והילדה שלי לא נגיע, למה לקחת סיכון מיותר. אני פשוט הייתי מספרת להורים, גם כי זה אנשים קרובים וגם כדאי למנוע אי נעימות בעניין, ברגע שהם ישמעו על ההריון הם לבד יגידו לך לא להגיע

מסכימה עם גל

גם אני הייתי נימנעת מלהגיע לבית חולים, אולי זה הזמן לספר שאת בהריון, רק להורים שלא יעלבו שאת לא מגיעה.

קודם כל מזל טוב והרבה בריאות לכולם ../images/Emo57.gif

החשש מבתי חולים מובן (למרות שאני הלכתי לביקורים בבתי חולים בתקופת ההריון הקודם). אחרי שתספרי להורייך היום, הם בטוח יבינו אותך. לגבי החשש מהדבקות אצל הווטרינר - נראה לי ממש לא מציאותי (מאותה סיבה שכתבו למעלה). אבל אם לא בא לך ללכת לשם, בטח שלא כדאי
. מאחלת לכולכם הרבה בריאות

למעלה