שאלה בנושא

JustSharona

New member
שאלה בנושא

זוגיות ובריאות.

שמי sharona
שם משפחה: 6
תאריך לידה: שניים בפברואר 78

רציתי לשאול לגבי הפוטנציאל לזוגיות, וכן לגבי הבריאות.

תודה מראש!

תשובה ל- JustSharona

שלום לשרונה

לפי מפת הלידה שלך את בשנה נומרולוגית מספר 2.
המספר 2 מופיע אצלך במפת הלידה ביום הלידה,בחודש וגם בנתיב הגורל שלך.
האנרגיות המיוצרות על ידי שנה מספר 2 יהיו דומיננטיות לגביך.
שנה 2 נומרולוגית מאופיינת בהשפעות חזקות של הירח. שנה בה עוסקים יותר בפרטים קטנים, משכללים את הצד הדיפלומטי והטקטי,
צריך ללמוד לרסן את תגובות רגשיות, שנה טובה לטפח קשרים חברתיים. שנה טובה ליצירה, לאומנות, ולפריחה מנטלית רוחנית.
המצב הרגשי בשנה זו משתנה.

כאשר מצב הרוח ירוד ומשפיע עלי מנטלית, באופן ישיר יהיו לזה השלכות ישירות על המצב הפיזיולוגי.

הסבירות גדולה יותר שמחלה לדוגמה: צינון, שפעת תפגע בגוף הפיזי שלי כאשר אני במצב נפשי ירוד מאשר ההפך.

לכול אחד ההיסטוריה הרפואית שלו. אם אני סובל מהבטן שלי ... במצב רגשי נפשי ירוד הבטן תכאב תציק תשדר לי חנן חיים עליך להתאזן !

המטרה היא להגיע לאיזון פיזי מנטלי רוחני. ממליץ לקרוא מאמר שלי המדבר על איזון - חיינו משולים - לכנר וכינורו - http://www.haim-seren.co.il/?categoryId=58871&itemId=120294

בהצלחה

שבת שלום

תשובה ל- JustSharona

שבוע טוב שרונה

לפני מספר ימים כתבה לי פה בפורום בחורה שהיו לה הזדמנויות לפתח קשר עם בחורים.
היה מי שכיוון אותה בצורה מדויקת ותיאר לה את הבחור המיועד, כך שהיא החמיצה את האחרים שנשלחו אליה ונשארה לבדה.
מלמעלה שולחים לנו כול הזמן הזדמנויות. מי שבוחר לא לקחת אותם הוא אנו . האגו מתנגד ולא נותן לנו.
הוא מתחיל לצייר לנו מחשבות, התנגדויות ותירוצים בשפע כך שנפגוש בן / בת זוג פוטנציאלים. כך נחמיץ שוב את ההזדמנות הבאה.

בהצלחה

למעלה