שאלה בנושא העדים.

rinutza

New member
שאלה בנושא העדים.

יש לכן מושג כמה שנים העדים שאנחנו מביאים לרבנות לפתיחת תיק נישואין אמורים להכיר אותנו? האם שנתיים זה מספיק או להגיד יותר?

זה משהו שמשתנה מרבנות לרבנות

ומרב לרב ומאוד תלוי בעיתוי הספציפי. אצלינו זה היה 4 שנים ורבנות תל אביב הסתפקה בזה. אולי שנתיים זה גבולי.

ayush

New member
עניין של מזל ...../images/Emo8.gif

חבר שלנו הבטיח ללכת לחתום ולא כל כך הצליח להגיע... אז הוא שלח את בן דוד שלו ( שאנחנו ממש לא מכירים...) ולא עשו לו כל בעיה... (ששששש.... לא לספר ! )

bshimoni

New member
לא משנה כמה זמן הם מכירים אותכם

העיקר שיגידו שהם מכירים אותכם מילדות...

talyia

New member
אני

עשיתי פה בזכרון, לא שאלו כלום: לא כמה זמן מכירים ולא מה מהות ההיכרות. שיהיה לך בהצלחה טל

עדים ברבנות

נורא נורא חשוב שהעדים יתנהגו יפה ולא ינסו להתחכם עם הרבנות. יש אנשים וקיימת בהם רתיעה מהרבנות אז הם מנסים לחפות ע"י ציניות. לחברה שלי אחד העדים ענה לשאלה אם הכלה רווקה "שעד כמה שידוע לו- התשובה היא כן". התוצאה- סימנו את התיק בטוש אדום כי קיים חשש לרווקותה של הכלה (ברבנות בת"א). בקיצור היה ממש בלגן ועיקבו להם את התיק עד השבוע של החתונהץ אז תגידו לעדים להתנהג יפה.

נועי

New member
יש כאן רק את שתינו כרגע../images/Emo41.gif

ובעבר היתה עוד אחת...

switch

New member
אנחנו הבאנו שני חברים של

בן זוגי שמכירים אותו מהילדות ואותי שנתיים וחצי (מאז שהכרנו אני ובן זוגי) וזה מה שהם אמרו, ולא היו שום בעיות. אפילו הופתעתי לטובה מהרבנות, היו שם ממש נחמדים והכל היה צ´יק צ´אק.

switch

New member
זה תלוי איפה אתם פותחים

תיק. חברה שלי שפתחה תיק בראשל"צ הביאה עדה ולא עשו לה בעיות עם זה!

hirshfe

New member
קרויוז קטן

שהלכנו לרבנות, הגענו עם העדים. בזמן שהמתנו בתור. החבריפ שלי (העדים) התבדחו, שהם יגידו לרב שחברתי נשואה, ובכלל היא קטינה ולא יהודיה, וכל מיני דברים בסגנון הזה. סתם הומור. כאשר, הראשון נכנס לרב. הביט בו הרב ואמר, אם היו מפנים אותכם לחדר אחר, והרב היה שומע את ההדבדחיות שלכם, אולי הוא לא היה מאשר. הוסיף הרב קריצה. וזה הכול

למעלה