שאלה בנוגע ליציאות

לין25

New member
שאלה לגבי יציאות....

הפיצית אוכלת סימילאק מזה שבוע וחצי (פעם אחת ביום יונקת) ביומיים האחרונים שמתי לב שהיא עושה 3 פעמים ביום. זה תקין? היתה תקופה עם הסימילאק שזה היה פעם אחת ופתאום זה קפץ לשלוש (הייתי רגילה ליציאות רבות מההנקה) אבל הבנתי שעם תמ"ל זה אמור להשתנות לא?

שאלה על צואה...

ב-3 ימים האחרונים אלון פשוט עושה הרבה מעבר לרגיל , ומעבר לזה גם הכל ממש מרוח.... סליחה על התאורים.... באוכל שום דבר לא השתנה , מה יכולה להיות הסיבה?

לא נראה לי שיש בעיה..

רועי בן שנה ו- 4 חודשים ואוכל גם מטרנה וגם מוצקים ויש ימים שהוא עושה 3 פעמים ביום. בקיצור - אני חושבת שאין שום בעיה.

שיניים??? וואלה? ממש לא חשבתי

בכיוון הזה. אלון כבר עם מלא שיניים כולל טוחנות ואני א זוכרת שהיה לו ככה פעם

mamy4

New member
שאלה בנוגע ליציאות../images/Emo93.gif

האם כשמתחילים לאכול מוצקים הקקי יוצא שחור וקשה כמו של גדולים? הבת שלי כבר פעמיים עשתה קקי קשה מאד ושחור (ועלי לציין שאני לא נותנת ברזל) והיא צורחת ואדומה כשהיא עושה את הקקי. האם למישהי יש הסבר לענין? האם זה צריך להיות ככה? היא אוכלת ב-10:00 פירות (או תפוח או אגס של גרבר) ובצהרים מרק מתפ"א+קישוא+דלעת/בטטה. ובין לבין מטרנה. היא בת חצי שנה.

עינבלית

New member
אגס עושה עצירות וגם קישואים

תנסי לתת לה שזיפים של גרבר ולראות אם יש שיפור. וגם- האם את נותנת לה לשתות מים עם המוצקים?

mamy4

New member
אני נותנת לה לשתות מים-היא שותה כל

יום מינימום 120 מ"ל מקסימום 240 מ"ל לא ידעתי שקישואים ואגס עושים עצירות דווקא אמרו לי על תפוח אדמה ותפוח עץ. אני כבר לא יודעת מה לעשות ומיואשת. היא גם עושה קקי כל שלושה ימים האם זה בסדר.

city

New member
אנחנו נתנו מיץ תפוזים

יש לזה אותה השפעה כמו מיץ שזיפים, אבל יותר עדין. עד היום, היא כל יום שותה כארבע כפיות מיץ תפוזים וזה עוזר.

אני חושבת שזה שהוא שחור וקשה

זה לא טוב, אבל כן - הקקי אמור להיות כמו של מבוגרים. אצלנו - התדירות ירדה מאד מאד (פעם ב-4 ימים) אבל מאד נוזלי עדיין.

comfi

New member
כן

אצלנו זה עבר עם הגדלת כמויות השתיה בעצת רופא הילדים שלנו . תגדילי לה את כמויות השתיה , עדיף כמובן מים אבל זה לא הולך אז תה חלש העיקר שתשתה

TulyNY

New member
אצלנו יש יציאות שחורות שחרות

וקשות בדרך כלל כשעומדות לצאת שיניים...

vsc

New member
אני נותנת לטל כף מחית שזיפים ביום

וגמרנו עם העצירות

אורנייה

New member
שאלה לגבי הכנת מזון לתינוקות

היי,לקראת חזרתי לעבודה... רציתי לשאול האם ניתן להכין מחית פירות ערב לפני?(הכוונה לתפוח\אגס מבושלים)? היא לא אוהבת גרבר (היא מעדיפה מזון מרוסק ולא טחון)ומה גם שאת מי הבישול אני מסננת והיא מאוד נהנת לשתות אותם... לכמה ימים ניתן להכין מרק? איזה תוספות כדי להוסיף למרק (אני מכינה בטטה+קישוא+עדשים אדומות+תפוא וגזר לפעמים) יש רעיונות?

נראה לי לא משהו../images/Emo4.gif

בדרך כלל אחרי כמה שעות הפירות משחירים, מקבלים קצת טעם לוואי ולפי דעתי גם מאבדים מערכם התזונתי. אם כבר , הייתי טוחנת על הבוקר.

למעלה