שאלה בנוגע לחזרתיות

arana1

New member
לא יודע מה הטעם שלי

מאז ומתמיד אני נוטה למה שנתפש לדרמה קווין מסוגך כשטוח,מתכתי,יבש וחסר צבע,
תלת מימדי בשבילי, גם בספרות וגם בציור, נתפש כמקרה פרטי, מקומי, ולכן יחסי ודינמי, כך שלמשל הדרמה של מוזיקה קלאסית משעממת לי את התחת ומרגישה לי נרקסיסטית ואטומה ואנטי דיאלוגית,
מאותה סיבה גם מיתוס ופאתוס מגוכחים בעיני נורא,
אני אוהב ספרות וציור וקולנוע "מרקמי" יותר,
כזה שמרגיש לי כמו שאני בוהה,
חולמני ולא מעורב, לפחות לא כמו שנ"ט תופשים מעורבות, שבעיני מרגישה כמו המון מהומה על לא מאומה,
זרם תודעה באמת קרוב לזה יותר,אז מתחבר לכל יצירה שאין בה גיבור או נקודה מרכזית אלא נסיון לתאר איך זרמים שונים משתלבים, או לא

הבנתי גם עלי זה מדבר

אני גם לא מחפש עלילה אפילו להפך אוהב שהכל זורם לכל כיוון מוזיקה קלאסית יש דברים שאני אוהב אבל הרבה לא מעדיף רוק או מוזיקה שחורה אני לא כזה מתלהב מוזיקה קלאסית הרבה פעמים משעמם אותי מעדיף את בוב דילן או הכי הרבה הכושי הזה עם הגיטרות החשמליןת שכחתי את שמו משום מה שהוא אחד הגטרסטים אם חא הכי טוב הוא גורם לי כל פעם לארוגזמה .

הכושי שמו גמי הנדריקס נזכריתי

הוא עבורי אלוהים חולה לו על התחת גאון יותר מבטהובן מומרט וכל שמוק אחר אחד ויחד אין כמו הרגש מן הגיטרות הוא כנו מזדיין עם הצללים חיי אותם מת עליו הוא הגדול מכולם לפחות כגטריסט

arana1

New member
ללא ספק

https://www.youtube.com/watch?v=eBynJX6RBuI

אגב, זה גם ההבדל שלכן גם הכי מדבר בין יצירה בזמן אמיתי שבגלל זה הרבה יותר חשופה ודיאלוגית לסוג הקופסה האטומה, הארוזה והמוכנה, שמאפיינת את הכתיבה והביצוע של יצירה קלאסית.

לשם גם הדברים משתנים, לסילוק המחיצה בין היוצר לקהל, להדדיות

נכון

גם גתה יצר שפה וסמלים והלך תרבות התפרסח מאמר בהארץ על הצד המיסטי בו המקורי תנזה לקרוא זה מאמר אקדמי ודי מרתק אם מבינים לעומק ,אכן גימי יצר שפה שפה חשמלית צורחת ודוממת .

הוא אמן אדיר מת עליו בזמנו חפרתי עליו אולי יש עליו ביוגרפיה בטוח שכן אבל לא בעברית לצערי ,אגב לא רק משוררים יצרו שפה גם מדענים דה וינצי וניוטון ובטח אנשטיין מה דעתך הבדל בין שפה אומנתית למדעית ? אשמח לתבונות אני עדיין הוגה בזה

למעלה