שאלה אמריקאית:

NK The man

New member
שאלה אמריקאית:

לואיס ון חאל צריך: 1. להתפטר כבר, למרות שכבוד עצמי לא יצא לו מכל הסיפור... 2. סתם להתאבד... 3. לקנות כרטיס הלוך להולנד 4. (התשובה המועדפת עליי) לחכות עד למפגש נגד ריאל ואז לאחר ההפסד להודיע על התפטרות!!! ועוד שאלה, הפעם פתוחה, האם סוסיאדד(היום ניצחה את סלטה) היא באמת מועמדת לאליפות או שסיפור ה"חמורים המעופפים" תורגם לספרדית ובפעם המיליון, כמו הרבה קבוצות אחרות, אחרי ההפסד הראשון הם יתדרדרו עד למרכז הטבלה???

שחר .ו

New member
4 בראש כשולנסיה עם 10 שחקנים

יותר ממחצית???.... אני לא יודע מה הוא יעשה, אבל בלילה ריבאלדו יופיע יותר מפעם אחת בסיוטים שלו כשהוא יישן.

Beyond Dreaming

New member
ואן חל חתיכת הזבל הזה צריך להתפטר

לעוף לכול הרוחות, מניאק גם מקום בליגת האלופות לא יהיה לנו, שיחזור להולנד וישב בשקט חתיכת טיפש מסריח מרויח מליונים לוקח את הכסף ומדרדר אותנו לשפל הכי גרוע.

NK The man

New member
../images/Emo7.gif לפחות אתם לא מתמודדים על הירידה

תראה פשוט היה לי פה מלח...

NK The man

New member
ונקווה ש...

ריבאלדו יעשה את זה מושלם ויבקיע היום נגד פיאצ´נזה!!!

חוש נבואי קוסמי

ריבלדו, נשמה טהורה שיש לשמור עליה מכל מפגע - כבש היום שער ניצחון !

tomash11

New member
קצת דמגוגי העניין הזה עם ריבאלדו...

כן, מילאן רצה חזק, בארסה מקרטעת.. נכון שודאי ריבאלדו קורא לו את עיתוני יום ראשון ונהנה ... אבל... ריבאלדו הרי היה בבארסה וכולם ראו לאן בארסה הגיעה איתו. במקום להפעיל את הקבוצה הוא תקע אותה. לפעמים, אין מה לעשות, שחקן טוב ככל שיהיה פשוט לא מתאים לו להיות בקבוצה מסוימת מאלף ואחת סיבות, ובקבוצה אחרת, הוא מתחבר טוב. אני לא חושב שלמישהו בבארסה צריך לצבוט בלב בגלל זה...:) וכל זאת, בלי להכנס בכלל לויכוח, כן או לא ואן חאל.

ריבלדו הוא ההבדל

הוא שחקן שמתעלה בדיוק כשצריך אותו ,ולא במשחקים נגד אוססונה, למשל. אני משוכנע לחלוטין שאם ביום שבת ריבלדו היה יכול להצטרף לבארסה, הרי שהוא היה מעניש את ולנסיה שניה אחת אחרי שקניזרס הורחק .בדיוק ברגע האמת . בארסה במשבר כי היא בסחרור ,ואין לה אף שחקן שיכול להתעלות כשיש אפשרות לדרוס . ריבלדו הוא שחקן כזה, והוא חסר . בכלל , אם אביע את דעתי על ההרכב העכשווי של בארסה - מחמאות לא תראה שם .

Beyond Dreaming

New member
זהו שלא צריך ריבלאדו אסביר

ברור שאם ריבאלדו היה נשאר היה מה שאמרת אבל ! זהו הוא הלך זהו נגמר, ולדעתי זו הבעיה השחקנים עצמם חושבים שריבאלדו הלך הם לא מסוגלים לקחת אחריות, ואן חאל לא הביא שחקן שיהיה מנהיג ( אולי לואיס אנריקה יכול להיות מנהיג אבל לא מספיק כי גם נפצע כול הזמן) אין שחקן שיעשה סדר יחדיר מוטיבציה, השחקנים של בארסה ענקים מבחינה אישית כול אחד לחוד אבל אין מוטיבציה אין השקעה והאוהדים שמים לב לזה בארסה מפוצצת בשחקנים מצוינים שאני בטוח תחת מאמן אחר שהיה מביא גם שחקן שינהיג בארסה הייתה רצה כמו סוס.

לדעתי ריבאלדו הוא לא היחיד

שעושה את ההבדל. יש את אינזאגי שכובש המון (עד היום 8 בליגה, 11 באלופות) יש את שבצ´נקו (4 שערים), קוסטה, סיידורף, נסטה, מלדיני, פירלו (7 שערים), סרג´יניו (3 שערים) וכו´.... וכמובן המשחק המדהים שלהם, ולדעתי הסוד שלהם הוא המשחק הקבוצתי!

הדיון עוסק בבארסה, לא במילאן

מילאן היא כיום הקבוצה הכי מוכשרת באירופה ,ושם ריבלדו הוא עוד שחקן שיכול לעשות את ההבדל , אחד מתוך לפחות 4-5 פוטנציאליים . לצערי בקבוצה שאני אוהד אין ולו שחקן אחד שיש לו ,נניח, שליש מהיכולות של ריבלדו.

tomash11

New member
בארסה לא הגיעה לכלום עם ריבאלדו

בגלל זה אני חולק עליך בעניין הזה. מסכים איתך לחלוטין שמבחינת יכולת אישית, ריבאלדו יכול להיות ההבדל בין קבוצה טובה ובין קבוצה שכל אירופה מפחדת ממנה, בבית וגם בחוץ. אם ריבאלדו היה שחקן יותר קבוצתי בבארסה, היא היום היתה עם עוד כמה תארים בכיס. הבעיה שהוא לא. השער שלו במספרת בסוף העונה ההיא אז מול ולנסיה (אני חושב שזו היתה ולנסיה, לא בטוח), שקבע שבארסה תסיים במקום החמישי תוכל לשמור על סיכוי להופיע בליגת האלופות, היה גול מדהים פשוט. השער עצמו, הדקה בה הוא הגיע והמשחק החשוב בו הוא הובקע. אבל נשאלת השאלה, אם הוא כזה עושה את ההבדל, איך זה שבארסה בכלל הגיעה למצב שבו היא צריכה גול בלתי ייאמן בדקה האחרונה כדי לגרד בקושי בקושי את המקום החמישי?... קשה לי להאמין שכל הסגל של בארסה לא טוב, ובמשך כמה עונות רצוף הסגל הזה מעפן. נכון שקלייברט למשל הוא שחקן שיכול לכבוש 40 שערים בעונה אבל אף אחד מהם לא יהיה חשוב באמת, אבל עדיין,יש יותר מקלייברט בבארסה. ריבאלדו הוא אחלה שחקן, ומבחינה אישית בטח אחד הטובים בעולם. לבארסה הוא לא מתאים.

הנקודה שלך נכונה

אבל, וזה אבל חשוב, הרשה לי לחזור על מה שכבר אמרתי : ריבאלדו בדרך כלל לא מופיע ל"סתם" משחקים . כל עוד הוא במילאן רבויית הכוכבים - אין שום בעיה . כאשר הוא היה האיש שכל בארסה בנתה עליו - זאת כבר בעיה . הקבוצה הגיעה למצב שהיא הגיעה אליו רק בגלל שלא שמו לב לתכונה הבולטת הזו . אם וכאשר הוא בא לשחק - הוא ההבדל ,הוא שחקן שרק זידאן ואולי עוד אחד או שניים טובים ממנו(בתנאי שהוא מחליט להגיע למשחק). רשאק דווקא זיהה את הבעיה וניסה להביא שחקנים טכניים שיורידו את הנטל ממנו , אבל זה היה בעונה שלאחר השער ההוא, אבל לריבאלדו פשוט היתה עונה שחורה. יש לבארסה בעיה חמורה בסגל כבר כמה שנים, אבל השחרור של ריבלדו לא היה הפתרון . אם נניח לרגע בצד את מגבלת מספר הזרים , הרי שריבאלדו וריקלמה ביחד יכולים להיות שילוב מנצח : שני שחקנים טכניים שלפחות אחד מהם גם יודע לעשות הגנה. צריך רק להסתכל על מדריד כדי לראות שזה עובד .

אי אפשר להבין קבוצות

שבונות על שחקן אחד,כמו שבארסה בנתה על ריבאלדו, וכמו שרומא בונה על טוטי. מה הקבוצות חושבות ששחקן אחד בלבד יכול לעשות את ההבדל?! מילאן מצליחה כי היא משחקת משחק קבוצתי ושם לא בונים על שחקן אחד אלא על כל הקבוצה.

tomash11

New member
מסכים:))

המחלוקת בינינו כנראה היא עד כמה ריבאלדו אחראי לעניין הזה שבארסה בנתה עליו בלבד. לדעתי הוא מרכז את המשחק אליו ולא יודע "לשחרר" גם קצת לאחרים בדרך כלל...ובכך רוב האחריות עליו, אבל בהחלט, ברגע שהוא לא לוקח את הכל אצלו ואכן בא לשחק, הוא בהחלט הבדל גדול מאד. נסחת את זה יפה.:)

קיר קמט

New member
קלייברט לא יכול להבקיע 40 שערים

בעונה, הוא פשוט ימשיך להחמיץ ולהחמיץ , כי 40 שערים בעונה - מה לעשות - את זה מצפים מחלוצים טובים באמת לעשות.

למעלה