שאלה: איך לעשות לולאות?

ניצן987

New member
שאלה: איך לעשות לולאות?

אני יודעת איך תופרים כפתורים אבל אין לי מושג איך עושים את הלולאה..

שש שבע

New member
ככלל לולאה בנוי מסוג תפר אחד אבל

בוריאציות. זיגזג אם יש לך זיגזג במכונה תוכלי לעשות לולאה, גם אם אין לך רגלית מיוחדת, כי הרגלית לא תופרת לולאות, היא רק עוזרת לך למדוד את הלולאות ולדייק בגודל. אם יש לך אפשרות לולאות במכונה, את תראי סימון מA ועד D אם אין לך, לא נורא, אפשר ע:"י משחק בכפתורים ליצור לולאה. אם את עדין לא יודעת להשתמש בזיגזג, שחקי עימו קצת, למדי איך עושים זיגזג רחב, צר, צפוף או פחות צפוף, במקום (בלי שהמכונה תיסע- שיניים למטה) או נוסע... דמיני לולאה (בעצם צירתי סקיצה) היא בנויה משני סוגי זיגזג, אחד רחב וצפוף ועומד במקום (רוחב 4-5, שינים למטה,6-8 תפרים ןמחט מסימת עבודה בצד שמאל) אחר כך זיגזג צפוף צר - נוסע (שיניים למעלה, כחצי מרוחב התפר שקבעת קודם) תפרי את אורך הלולאה, מחט תהיה במצב שמאל. ושוב חלק שלישי,, זיגזג צפוף רחב (כמו הראשון) במקום, מחט מסימת בצד ימין, ושוב זיגזג צפוף צר (שיניים למעלה) וללחוץ על כפתור רוורס. אם יש לך פונקצית לולאות, הכיוונים יהיו אוטומטיים. חיבים שהאיזור של הלולאה יהיה יציב, אז אם זה עיבוד מפליזלין או אחר, אז בסדר, אם אין עיבוד והאיזור רך, וככה רוצים אותו, שמים ניר מתחת לבד, ואחרי שעושים לולאה תולשים. בהצלחה

שש יש לי שאלה שמציקה לי

למה את מוסיפה בתוך כל הודעה נקודה

שש שבע

New member
כי כשיש הודעה ללא תוכן

לפעמים ההודעה לא עוברת, ואז אני שולחת שוב, והיא לא עוברת, ואז שוב היא לא עוברת, ואז פתאום כל הארבע עוברות, אז אני מוסיפה נקודה כאילו יש תוכן, באופן פלאי זה חוסך המון בלאגאן..

למעלה