שאלה: איך אני מגיע מחדרה להוד השרון

מצב
הנושא נעול.

עומר M

New member

אני צריך להגיע באמצע השבוע מחדרה לאיזור התעשייה נווה נאמן בהוד השרון מה הדרך הכי מהירה/נוחה להגיע?

orib44

New member
קוים מחדרה להוד השרון.

אני צריך להגיע באמצע השבוע מחדרה לאיזור התעשייה נווה נאמן בהוד השרון מה הדרך הכי מהירה/נוחה להגיע?
קוים מחדרה להוד השרון.
הקוים 921, 841 ו-823 נוסעים מחדרה להוד השרון. אם הכבישים פנויים הנסיעה אמורה להיות פחות משעה. הקוים האלה לא עוצרים בתחנה של איזור התעשיה של נווה נאמן. יש לך שתי אפשרויות: 1). רד בתחנה הראשונה שלהם בהוד השרון (צומת רמתיים) והחלף לקוים שעוצרים רשמית בצומת נווה נאמן: 561, 571, 564, 641, 627 או 642. 2). כעיקרון באיזור של הוד השרון הקוים כבר די ריקים. שאל את הנהג לפני הכניסה להוד השרון אם הוא מוכן להוריד אותך בצומת נווה נאמן (או נוסע דרך שם ממילא). לדעתי, אין סיבה שהוא לא יסכים, מכיוון שהאוטובוס די ריק, וזה לא יהיה עיכוב ו/או מטרד עבורו.

oren*

New member
תשובה מלאה, אבל רק תיקון קטן

קוים מחדרה להוד השרון.
הקוים 921, 841 ו-823 נוסעים מחדרה להוד השרון. אם הכבישים פנויים הנסיעה אמורה להיות פחות משעה. הקוים האלה לא עוצרים בתחנה של איזור התעשיה של נווה נאמן. יש לך שתי אפשרויות: 1). רד בתחנה הראשונה שלהם בהוד השרון (צומת רמתיים) והחלף לקוים שעוצרים רשמית בצומת נווה נאמן: 561, 571, 564, 641, 627 או 642. 2). כעיקרון באיזור של הוד השרון הקוים כבר די ריקים. שאל את הנהג לפני הכניסה להוד השרון אם הוא מוכן להוריד אותך בצומת נווה נאמן (או נוסע דרך שם ממילא). לדעתי, אין סיבה שהוא לא יסכים, מכיוון שהאוטובוס די ריק, וזה לא יהיה עיכוב ו/או מטרד עבורו.
תשובה מלאה, אבל רק תיקון קטן
בחלק משעות היום הקווים הללו מלאים עד אפס מקום כיוון שהתחנה הסופית שלהם היא תל-אביב, דרך פתח-תקווה, פרדס-כץ, בני-ברק ורמת-גן (אני נוסע בהם לתל-אביב). קו 823 הוא אקספרס שלא עוצר בכל התחנות (לפעמים אפילו לא בתחנות בהן הוא אמור לעצור). בקו 921 יש בד"כ נהגים אדיבים שעוצרים גם בתחנות בהן אין עצירה, כמעט ולא זכורה לי נסיעה בה הוא לא עצר בא.ת. נווה נאמן (גם בהלוך וגם בחזור). בכל מקרה כדאי לוודא מראש.

מצב
הנושא נעול.
למעלה