שאלהה...כנסו בקשה

רותוש123

New member
שאלהה...כנסו בקשה

רציתי לדעת איך כותבים את הסידרה שלואיסנה, ובנחמין..וזה שחבר של לואיסנה משחקים בה... בעברית קוראים לזה נפש פיראטית (משהו כזהה...) ואיך באנגלית כותבים??? עוד שאלהה...ומישהו יודע אם הסידרה תגיע לארץ??? תודה ושבת שלוםםם =]

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifalma pirata

ולא ידוע עדיין אם זה יגיע...

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifנ"ש-תראו../images/Emo2.gif

ראול לקונה ייצלם את הטלנובלה החדשה שלו רומיאו ויוליה בורונה ובמדריד 4 באוקטובר 2006 ראול לקונה מרים הפקה חדשה: רומיאו ויוליה, גרסת הטלנובלה לסיפור השייקספירי, עדכני יותר וכתוב ע"י הכותבים המצליחים: אנה פרנקו ומרסלו נקסי. הצילומים יתחילו בפבואר של השנה הבאה, בורונה ומדריד. אליאס ויניולס, הדון ז'ואן של הטנלנובלה "חיים שלי" ומריה אאוחניה סוארס הגברת הצעירה של הטלנובלה "AMO DE CASA" יגלמו את הדמויות של רומיאו ויוליה. קבוצת צעירים תמלא את האולפנים. הטלנובלה רומיאו ויוליה תיתן כבוד לקלאסיקה הספרותית של שייקספיר, עם הקונפליקטים שלה, האהבות והשנאות, אבל תותאם למידות האקטואליות. היא תשודר בערוץ 9 הארגנטינאי בשעת פריים-טיים. איך סבס גדל
וכמה שחקנים מוכרים יש פה
כולם של כריס
חסמין, דייגו, דייגו, קוקו, סבס, אאוחה

אאוחהההה../images/Emo99.gif

תפקיד ראשייי
איזה כיףףףף הלוואי שזה יגיע לארץץץ

../images/Emo14.gif../images/Emo110.gifOMGG זה כזה מוזרררר

לראות כל כך הרבה שחקנים מוכרים ביחדדד
בעיקר את אאוחה וסבס עם החברה מהמורדים!!

o DaNiEl o

New member
חח יש עוד

בשורה האמצעית מצד שמאל- אלואיסה מ"מדיה פאלטה" שורה אמצעית, השנייה מצד ימין- מריה מפלוריסיינטה

shiran232

New member
../images/Emo54.gif../images/Emo29.gifאבל חוסה מ'חיים שלי'

ואאוחה? אני לא כל כך רואה אותם בתור רומיאו ויוליה..הייתי מעדיפה את קוקו וחסמין או את אאוחה אבל עם מישהו אחר... וזאת רק אני או שסבס נורא שמן?

למעלה