שאלהההה

B o o b a

New member
שאלהההה../images/Emo60.gif../images/Emo60.gif../images/Emo60.gif../images/Emo60.gif

מי פה מנוי לBME?

shpluck

New member
איש מסרת תמונות ב4 ימים אחרונים?

אם כן אז אתה צריך לשלוח אותן מחדש.... "UPDATE: Mail during that period may have been partially lost. If you sent submissions on the 28th, 29th, 30th, or 1st (ie. since Wednesday), please resend them to guarantee I got them. Double submissions are auto-detected so don't worry on that." מה IAM של שנון

B o o b a

New member
טוב אולי תענו לי פה..

ממ.. כמה זה עולה בשקלים ? ואני נרשמת אז אני משלמת חודשית או להרבה חודשים מראש? וכדי לי ? מקבלים תגובות על תמונות שאני שמה ? ולא מקבלים כל תמונה אז מה הסיכוי שיקבלו את שלי ?

shpluck

New member
מקבלים כל תמונה ברורה בגדול

של לםחות 640*480 מקבלים חודש לראות את כל התמונות ואפשר לפתוח IAM שזה דבר נהדר וכיפי! ואפשר לשלוח כל פעם תמונה ברורה או סיפור וזה יתן לך עוד חוש ב- IAM או חודש לראות את כל התמונות,לפי שיקולך אז אם את שולחת 2 תמונות כל חודש יש לך חודש בתיאוריה לראות את כל התמונות וחודש ל IAM ,לא חייב ככה לשלם... ואם את שולת תמונות דרך ה IAM שלך אפשר לבחור שזה יקשר בלינק בדף תמונות איפה שזה מופיע לIAM שלך-ששם את יכולה לרשום כל מיני על עצמך ולשים תמונות-עולם גדול ונהדר-כשתתחילי תגלי שזה ממש נחמד.

למעלה