שאיבות...

s h i R 1 2 3

New member
בשילב

יש בקבוקים פשוטים- 3 ב 15 ש"ח (לפעמים הם במבצע של 3 ב 10 ש"ח) או בקבוקים של מדלה (מארז של שלושה בקבוקים עולה בסביבות 70 ש"ח).

y4321

New member
שאיבות ומוצקים ../images/Emo35.gif

פיצי בן 4 חודשים ואני חוזרת לעבודה ביום ראשון. אני אעבוד 8-10 שעות (עולה בהדרגה) כלומר, אצטרך לשאוב 2-3 ארוחות. השאלה היא: עד איזה גיל? האם בגיל חצי שנה כשהמטפלת תתחיל לתת לו מוצקים - הוא יינק ממני רק בבוקר ובערב, ובצהרים אני לא אצטרך לשאוב יותר? או שבהתחלה מלווים את המוצקים בארוחות שאובות קטנות יותר ובהדרגה עוברים לארוחות ללא חלב? ואם כן - באיזה גיל זה קורה? אני מנסה להחליט אם לקנות או לשכור משאבה וגם הבוס אולי ירצה לדעת עד מתי אני מתכוונת לצאת להפסקות שאיבה

Nיה

New member
שאיבות ../images/Emo80.gif ומחלה ../images/Emo101.gif

אני ונועם מצוננים שנינו. בגלל שהוא קצת יותר ישנוני, אני נאלצת לשאוב כדי להקל קצת על הגודש. האם החלב שלי, חלב של אישה מקוררת (גרון כואב ונזלת) יכול לשמש את נועם כשיהיה בריא, או שאני צריך להתייחס לחלב כאל חלב נגוע, ולשפוך אותו ?

לא ממש שאיבה אבל לא ידעתי לאן לשרש

תומר בן 4.5 חודשים יונק בלבד. בגיל חודשיים הוא היה כ1.5 שבועות עם בקבוק אצל סבתא כשהייתי מאושפזת. הוא הסתדר אז מצוין ולכן לא המשכתי עם הבקבוק כי חשבתי שהוא ילד נוח ובקבוק לא מפריע לו. אבל, עכשיו אני יוצאת לעבוד והוא לא מוכן בקבוק בשום פנים ואופן הוא בוכה בועט יורק ולא מוכן. לא כשאני מנסה אבל גם לא כשסבתא מנסה. הוא מעדיף לא לאכול. או לאכול את ה-20-30 cc שירגיעו אותו ואז שוב מתחיל להתנגד. האם יש למישהי עצה, דרך אגב בקבקבוק יש חלב אם. אני מניחה שאף משפחתון לא יוכל לקחת אותו כשהוא לא שותה מבקבוק

s h i R 1 2 3

New member
סרבן בקבוקים

הי פופופוקיפסי , גם אני עברתי חוויה דומה עם הקטנצ'יק שלי. אנחנו נהגנו בשבועות הראשונים לתת לו בקבוק אחד מידי לילה כדי לאפשר לי לישון מספר שעות ברצף ובכל פעם שיצאתי איתו מהבית נתתי בקבוק שאוב. הוא אפילו נהג תקופה מסוימת להשתמש בפיטמה של הבקבוק כמוצץ. בהמשך הפסקתי עם הבקבוק. קצת לפני החזרה לעבודה, ניסינו להרגילו שוב לבקבוק אך הוא סירב בתוקף (בכה וירק)!!! ביום הראשון לחזרתי לעבודה הוא הסתפק ב 50 מ"ל בלבד ובכל יום (לשמחתי) הוא הגדיל במעט את הכמות. תוך מספר ימים הוא התידד עם הבקבוק מחדש. מקריאה בפורום, הסרבנות נמשכת ימים ספורים בלבד. יש במאמרי הפורום טיפים שונים להתמודדות. *לדעתי כדאי לתת לו את החלב השאוב בטמפרטורת החדר (שלא יהיה קר מידי). כאשר מישהו אחר נותן לו מהבקבוק, רצוי שלא תהיי בסביבה. אפשרות נוספת (אצלנו עבד) היא להתחיל לתת לו את הבקבוק דווקא בלילה כאשר הוא ישנוני. שיהיה בהצלחה!!!!!!!!!!

למעלה