שאומרים לא!

ALON AA1

New member
שאומרים לא!

מה יותר קל לכם להגיד לו/ לה לא או לשמוע ממנו/ה לא?

jdpworld

New member
אחר כך מתרגזים

אומרים לא צריך להעליב...אבל אני באמת שלא מבין.זה בכוונה שעושים? כאילו בכוח להרגיז? מאיפה אתם שולפים את השאלות הללו.כי אני מודה,לא סגור על התמונה איך אתה אדוני מזיע במיטה,מתגלגל ולא נרדם,כשעל מוחך הקודח זה מסתובב לו בלי מנוח...הלא זה לא או אולי זה כן ומי זה שעולה או בעצם יורד.... אחר כך שם צלילים להרעיש לי את המקום...כי מנוחה ליגע,מגיע גם מגיע... ואם תתגבר לך על הצלילים ותקשיב למילים,לך תדע,אוי תלמד דבר חדש.

jane34

New member
רוצה תשובה רצינית? .......

אני תמיד מעדיפה שיגידו לי לא לא שאני אצטרך לומר לו/לה לא! ולמה? טוב אז אם שאלת בבקשה: 1. הרבה יותר נעים לשמוע ממנו אומר: תראי מותק שלי זה לא את זה אני. 2. את באמת בסדר, אבל באמת שאני חושב שמגיע לך משהו/ מישהו טוב יותר ממני. 3.את באמת מדהימה ואני מרגיש שאני באמת לא ראוי לאישה כמוך..... 4. אנילא יודע איך להגיד לך את זה אבל אני זקוק לקצת יותר זמן עם עצמי. 5. אני באמת אוהב ומעריך את כל מה שאת עושה למעני אבל אני עדיין לא בטוח שאני בנוי מערכת יחסים רצינית ומחייבת. 6. איך אני אגיד לך את זה? זה מפחיד. את באה עם ילד ואני בלי כלום?אולי תחכי שיהיה לי גם ילד ואז נהייה שווים? 7. איך אניאוכל לדאוג לך ולילד כשאני את עצמי בקושי מפרנס? נכון שיותר נעים לשמוע את זה מאשר להגיד: 1.אתה לא ראוי לי! 2.אני ראויה ליותר ! 3.אני לא צריכה שתאהב אותי- אני אוהבת את עצמי(גם בשבילך.....אל תדאג). אני לא זקוקה לרחמים ולחסדים שלך- אני יוכלה לדאוג לי ולחבילה שלי..... 4.להזכירך - חבילה זה לא רק מה שיש לך במכנסיים .....גם לי יש חבילה משלי...עולם ומלואו.... אז אני תמיד מעדיפה שיזרקו אותי ויגידו לי לא כי לי אין כוח לתת הסברים........ הבנת את זה חביתוש? לא? לא! אני לא מסבירה את כל זה שוב.....

ALON AA1

New member
תודה!

בטח שהבנתי את מקבץ: "כל מה שרצית לדעת על לא ולא העזת לשאול" ועכשיו יש רק עוד צעד אחד: לממש בשטח

למעלה