שאאלום.

hodaya96

New member
טוב.. בניומון דמיינתי את הדמויות../images/Emo58.gifE

כמעט אותו דבר כמו השחקנים חוץ מסאם שדמיינתי אותו קצת יותר מבוגר וגם בספר השלישי בערך... חוץ מרויס הוא נראה שונה לגמרייייייייי ממה שדמיינתי, דמיינתי אותו די יפה אבל יופי שטני כזה ומי שמשחק את רויס יש לו יופי כמעט מלאכי מתוק כזה חחח.. לפחות לטעמי.. הוא נראה לגמרי שונה ממה שדמיינתי אותו

Orange Sky

New member
../images/Emo58.gifE

גם אני דמיינתי את סאם יותר מבוגר! לא דמיינתי אותו כבן 20 . אבל בטח לא כמו בן 40 כמו בסרט
איך את יודעת איך רויסה נראה? הסתכלת על רשימת השחקנים? רויסה בדמיון שלי הוא בחור רגיל גדול חסון כזה עם שיער שחור, ספורטאי ממוצע חח

hodaya96

New member
כן, גם ראיתי מי תשחק את לוסי

ככה קוראים לה נכון? לא זוכרת..

Orange Sky

New member
../images/Emo58.gifE

לוסי הזו שהייתה במלחמה בדרום עם ג'ספר? היא משחקת בסרט? זו אמורה להיות הופעה של חצי דקה אם ככה חחחח אה אני רואה עכשיו את מי שישחק את רויסה, הוא בסדר..(:)

hodaya96

New member
כן..

כנראה לא קראתי טוב חשבתי שבאמת שאלת ושזו לא שאלה רטורית סורי..

hodaya96

New member
../images/Emo58.gifE

רויס או רויסה הוא הארוס של רוזלי לפני שהפכה לערפדה

כנ"ל ../images/Emo45.gif../images/Emo168.gif

טוב, קראתי אותם לפני איזה שנה, אז כל חלק שאני זוכרת זה פלא

Orange Sky

New member
חפירה על מי זה רויסה../images/Emo6.gif../images/Emo58.gifE

באמת משעמם לי מה אני אעשה...
אז כשרוזלי הייתה אנושית היא גם נראתה מדהים וכל הבנים רצו אותה, היא פגשה את רויסה, אציל מלוכה עשיר ומפונק שמיד רצה אותה, הם התחילו לצאת והתארסו תוך זמן ממש קצר. ערב אחד היא חזרה בלילה מחברה שלה בחושך בלי ליווי כמו שאבא שלה ביקש ממנה, היא פגשה את רויסה במקרה עם חברים שלו, הם היו שיכורים, הוא אנס אותה יחד איתם והשאירו אותה שם למות. קרלייל מצא אותה ושינה אותה:) בתור ערפד היא חזרה ורצחה את כל מי שאנס אותה כולל רויסה ששמרה לסוף

hodaya96

New member
יואו התפוזבל הזה!!!

התכוונתי לרשום שבתרגום של הספר כתוב רויס ואתן (מי שקראה באנגלית) קוראים לו רויסה וזה די מבלבל אותי אז קוראים לו רויס או רויסה (ואני יודעת שבאנגלית רושמים royce זה מה שבעיקר מבלבל אותי)

Orange Sky

New member
חח אני חושבת שאני אומרת לא נכון

וזה רויס..אבל אני עדיין חושבת עליו כרויסה חח

hodaya96

New member
ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

אני הודיה 13 מיהוד.. גו טים אדוארד!!!

למעלה