שאאלום.

דווקא לפי דעתי הוא סבבה..../images/Emo168.gif

אני חושבת שהוא משחק טוב את הדמות. כנראה לאחרים היו ציפיות שהוא יהיה יותר מפחיד או יראה יותר מפחיד או מרושע, והתאכזבו..

2MayaN2

New member
אני חושבת שהוא משחק טוב את הדמות ../images/Emo221.gif

עד כמה שהוא יכול, אבל הדמות עצמה והמראה שלה לא מפחיד כמו שחשבתי... מצד שני, כמו שניצן אמרה, לא היו לי ממש פנים לוולדמורט אז לא ידעתי בדיוק איך לדמיין אותו. הדבר היחיד שהיה לי בראש זה יצור מאוד מפחיד.

Orange Sky

New member
נכון חח אפילו לא חייב להיות בדיוני

כל דמות מספר, כל אחד מדמיין אותה בצורה אחרת, אני אישית אף פעם לא יכולה לדמיין ממש פנים, זה מעין דמות חסרת פנים למרות שאני כן יודעת שהיא יפה ויש לי קווי מתאר (חפרתי) ובקיצור אף אחד לא ייראה במציאות כמוהה כי אף אחד לא בדמיון שלי ויכול למצוא את הבן אדם הזה שהמצאתי
אז תמיד זה יאכזב

2MayaN2

New member
אני מניחה שזה נכון..../images/Emo221.gif

אבל יש שחקנים שמתאימים בול לתיאור של הדמויות..לדוגמה דניאל רדקליף, ככה שזה לא תמיד יאכזב
אבל אני מסכימה שברוב המקרים הדמות שעל המסך תיהיה שונה לגמרי מאיך שמדמיינים אותה (למרות שבספרים בד"כ יש תיאורים של הדמויות) ובעיקר כי כל אחד מדמיין אותה שונה. את הנרי מאשתו של הנסוע בזמן לדוגמה, אני דמיינתי לגמרי אחרת ולא אהבתי את המראה של השחקן ששיחק אותו..

Orange Sky

New member
הנרי דוגמא מצוינת! חח

חשבתי עליו כשכתבתי את זה כי את הנוסע בזמן קראתי איזה 6 פעמים ואין לי את הראש של הנרי בדמיון, אני יודעת שהוא הגבר המושלם החתיך וכו' וכו' בדמיון שלי אבל פנים אין
למרות שיש תיאורים אני מעוותת אותם תמיד
את בלה דמיינתי במהלך כל טויליט כג'ינג'ית מתלותלת בגלל קריאה לא נכונה של הפרק הראשון
אני צריכה לקרוא שוב את הנוסע בזמן

2MayaN2

New member
גם אני דמיינתי אותה ג'ינג'ית../images/Emo6.gif ../images/Emo221.gif

אבל לא מתולתלת
וגם לי אין את הפנים של הנרי..אין לי מושג איך לדמיין אותו, אני רק יודעת שהמראה של השחקן (שכחתי את השם שלו
) לא התאים לי.

Orange Sky

New member
חחחחחחחח

אריק באנה:) דמיינתי את הנרי יותר רזה וחתולי כזה, אריק באנה שרירי ויחסית רחב מההנרי בדמיון שלי..מאז שאני יודעת שאריק באנה ורייצ'ל עושים את הנוסע בזמן אני לא יכולה לקרוא את הספר בצורה נורמלית כי אני מדמיינת אותם וזה הורס חח

2MayaN2

New member
רייצ'ל זאת קלייר נכון? ../images/Emo221.gif

כי אותה אני דווקא ממש אהבתי..

Orange Sky

New member
כן חח

אני גם אוהבת אותה, היא אחת השחקניות האהובות עליי
אבל פשוט לא דמיינתי אותה בכלל בכלל כמו קלייר..קלייר היא ג'ינג'ית מתולתלת ובסרט היא עם שיער חלק כהה (וכמובן גם הפנים שונותXD)

Cherry Blossoms

New member
וואי גם אני כמוך ../images/Emo2.gif

מדמיינת את הדמות ללא פנים ברורים.. במיוחד קשה לי לדמיין פנים של דמות שמתוארת כדמות יפהפייה כ"כ מדהימה, כ"כ, כמו מלאך, כמו אדוארד ושאר בני מינו וקאדה מסדרת 'סיפורי האוטורי'

Orange Sky

New member
לגמרי..

ככל שהדמות מתוארת כיותר יפה היא יותר מעורפלת בדמיון שלי, ואני אוהבת את זה:) זה מה שטוב בספרים

למעלה