רשת רכשה את "אקס פקטור"

Bar Ben David

New member
רשת רכשה את "אקס פקטור"

כמה זמן חיקיתי וציפיתי לזה שאקס פקטור תגיע לארץ, כמה?
10 עונות של כוכב נולד בעיקר בשנתיים האחרונות עיבדתי כל חיבה לתוכנית סתם חיקוי שעבר זמנו ל"איידול".
איידול מנקודת המבט שלי מתה לאחר שסיימון עזב.
"אקס פקטור היא הפורמט הכי מעניין וסליחה ל"דה וויס" והכיסאות המסתובבים שלהם.
ועכשיו גם אנחנו מקבל גרסה משלנו לפורמט הכי מצליח.
http://www.calcalist.co.il/marketing/articles/0,7340,L-3584444,00.html

omer719

New member

בדיוק לפני כמה ימים כשדיברנו על לפתוח את הפורום חשבתי לעצמי איזה יופי, בטח בקרוב תהיה גם גרסא ישראלית לזה. איזה יופי

רשת עשתה עבודה טובה עם דה וויס, ובאופן כללי עם ריאליטי, גם עם המירוץ למיליון. מקווה שהם יישארו נאמנים לפורמט וזה יהיה טוב. רק מפתיע שהם רכשו את זה, כי זה קצת יתחרה להם עם דה וויס, אבל מה שזה אומר זה שהולכת להיות עונה של דה וויס ומיד כשהיא נגמרת אקס פקטור. המון ריאליטי שירה בדרך

MoRoSH11

New member
רציני? אז עכשיו לרשת יהיה גם

את דה וויס וגם את האקס פקטור.
שיהיה להם בהצלחה עם זה.

ורדונה2

New member
אוי, פשוט שנאתי את "דה וויס ישראל"

השופטים היו כ"כ גרועים...
ואביב גפן השמאלני האידיוט עם התסביך גדלות שלו הביא לי ת'עצבים כל הזמן.

omer719

New member
אני חיבבתי דה וויס.

ואני חושב שעכשיו שהחליפו את רמי, בחברי משינה זה רק ישפר.
הייתה קצת מריחה ישראלית, אבל אביב היה מעולה לטעמי.

omer719

New member
בלעדיו היה ממש משעמם!

בדיוק דיברתי על זה עם מישהו, והוא אמר שבדה וויס הכי יפה (לפחות באמריקאי) זאת האינטרקציה בין השופטים, שהם כאילו 'חוטפים' אחד לשני אנשים ויש את התחרויות והבחירה. וזה מה שכיף ויפה, ובלי אביב בארץ הייתי נרדם!

ורדונה2

New member
יש בזה משהו

זה כמו שבעונה עם פרידה ב"אח הגדול" כ"כ התעניינתי כי היא פשוט כ"כ עיצבנה אותי.
ככה גם אביב- הזחיחות שלו הייתה כ"כ מעצבנת, אבל יש איזה משהו שגורם לנו בני האדם להמשיך לצפות בדברים שמעצבנים אותנו

ובכללי השופטים היו גרועים... העבירו מלא בינוניים ומטה. כמו מה-שמה עם התלתלים שפרשה...

MoRoSH11

New member
וזה לא נאמר במטרה לתקוף חלילה

אני רק רוצה שתבהירי לי את זה.

ורדונה2

New member
ורק כדי לנמק יותר מה כוונתי

למרות שמזה אין לי כוח לדיון פוליטי עכשיו, בטח לא אחרי השרשורפלצת-וויכוח שעשינו למטה
:

לפי דעתי, שמאלנים הם אנשים שיש להם חסך בהיגיון פשוט. חלקם אולי לא מגדירים את עצמם נכון, והם בעצם "מרכז" ולא "שמאל", אבל שמאלנים אמיתיים הם אנשים עם בורות מסוימות או תמימות או חוסר יכולת לראות דברים בהיגיון (או כולם ביחד, זה גם קיים).
אביב גפן אידיוט באופן כללי, אז לא חושבת שבמקרה הזה ה"אידיוט" כוון כמילת תיאור ל"שמאלני" (אם כי "שמאלני" לדעתי היא מילת גנאי מספיקה בעצמה
), אבל בגלל ששאלת אז כבר פירטתי.

אני מניחה שאת מתעצבנת כי את שמאלנית בעצמך, אבל באמת שאין לי כוח להיכנס לוויכוח על זה עכשיו. ככה אני חושבת. את לא מסכימה- אל תסכימי, זכותך.

MoRoSH11

New member
כן אני מתעצבנת כשקוראים לי אידיוטית ואומרים

לי שאני חסרת היגיון.
ולא, שמאלני זאת לא מילת גנאי. וחבל שאת חושבת ככה.

לא מסכימה, ואפילו נפגעת.
יודעת מה, עצוב לי שככה את חושבת.

ורדונה2

New member
וול, אין כוונה לפגוע

זאת דעתי. תמחקי את ה"אידיוטית" אני לא באמת מתכוונת לזה, פשוט לא היה לי כוח להתחיל לנמק (למרות שעשיתי את זה בכל מקרה).
יש הרבה מאוד שמאלנים משכילים.

אני כן חושבת את כל מה שכתבתי בהודעה השנייה.
וגם לי עצוב מאוד לשמוע התבטאויות של שמאלנים לפעמים... ככה זה, תמיד יש מי שידבר בצורה שתעציב אותך.

MoRoSH11

New member
את מאוד מאוד מכלילה, את יודעת?

אני שמאלנית ולא תשמעי אותי אומרת התבטאויות של שמאלנים, מה שהן לא יהיו. מה זה בכלל התבטאויות של שמאלנים?
אני חושבת שאת פשוט מתקשה להפריד בין שמאל לשמאל קיצוני ומבחינתך כולנו שמאל קיצוני, וזה פשוט לא נכון.

אגב, בת כמה את?

MoRoSH11

New member
אה, ולא נפגעתי מעצם המילה אידיוטית או כי את

חושבת שאני לא משכילה, וגם לא באמת נפגעתי. אני שו

MoRoSH11

New member
* אני אשמור לי את הזכות להפגע מדברים יותר

מהותיים מאשר מישהי באיזשהו פורום שחושבת שאני אידיוטית וכו' כי הדעות שלי לא מתאימות לשלה.

ורדונה2

New member
אמרת שנפגעת, בגלל זה אמרתי שאין כוונה לפגוע

אבל אם שינית את דעתך ואת לא פגועה, אז סבבה

ורדונה2

New member
ברור שאני מכלילה

מין הסתם יש הרבה סוגים של שמאלנים ולא כל אחד קיצוני ברמות שמעוררות אצלי אנטגוניזם.
אני מסוגלת להתמודד עם שמאל מתון, אבל גם איתם תמיד אני אגיע למסקנה שהם קצת בורים/תמימים/לא מסתכלים על העניינים בפרספקטיבה הגיונית.
ושוב- באמת תמחקי ת'קטע של ה"אידיוט", זה נאמר על אביב גפן שמביא לי ת'עצבים בגישה שלו, לאו דווקא על המילה "שמאלני".
כן יש לי בעיה עם שמאלנים כמו שאת רואה, אבל תלוי באיזו רמה כמובן.
גם זה שאת מעידה על עצמך שאת שמאלנית לא אומר שלא נסכים לגבי הרבה דברים. אני לא ימין ולא שמאל, אני מרכז עם נטייה לימין, והרבה מהדעות שלי (בהיבט החברתי בעיקר) ייחשבו כ"שמאלניות".
אבל במה שחשוב לדעתי, ההיבט המדיני-ביטחוני- כאן אני ימין.

על השאלה האחרונה שלך אני לא אענה בהקשר הנוכחי, כי אולי אני טועה, אבל זה נשמע קצת כמו שורת פתיחה להתנשאות על סמך גיל (אם כי אני לא עד כדי כך צעירה, הלוואי עלי
)

למעלה