רשמים מהחינגה של יאיר דלאל

samai

New member
רשמים מהחינגה של יאיר דלאל ../images/Emo47.gif

אתמול בערב מצאתי אלטרנטיבה נהדרת לסיבובים בעיר, פטישים
וספריי... הייתי בסוג של "חינגה" מוזיקלית, בבית הספר למוזיקה אתנית מזרח תיכונית של יאיר דלאל. ש"מתחבא" בנמל של יפו. כך מצאתי את עצמי בחוויה מוזיקאלית בסגנון במה פתוחה שבה ניגנו דלאל (עוד וכינור), אבי אגבבה (כלי הקשה), חיים אנקרי (שירה), יוסי מאזי (בוזוקי) ועוד... קיטעי שירה הוקראו ע"י משוררים מיפו. בין ההפתעות היו גם תלמידי בית הספר ועוד אורחים מכובדים, כמו יינון מועלם הפרקשניסט שהגיע לביקור מאיסטנבול. היה פשוט חוויה מיוחדת ומגוונת. צפוי עוד ערב כזה בקרוב- אסור להפסיד
תיסלאם לפורום
שלכם
איתן

samai

New member
האם יש כאן מישהו ../images/Emo35.gif

בבקשה אנשושים
אם מישהו היה שם וזוכר את השם של הזמרת הצעירה ששרה ביוונית
ממש תודה איתן

haimomi

New member
סמעי , אתה יכול לתת עוד פרטים?

על בית הספר של יאיר דלאל ? איפה הוא ממוקם בדיוק ? מה קורה שם? באתר של יאיר דלאל אין פרטים.

samai

New member
בית ספר למוזיקה אתנית מזרח תיכונית

. ~~~~~~~~~ "עלמיא" ~~~~~~~~~
מרכז למוזיקה אתנית מזרח תיכונית
למען האמת יאיר דלאל לא פירסם את המקום משום שהוא עובד בשיטה של מפה לאוזן. מדובר בפעילות צנועה ולא מסחרית. "עלמיא" נמצא בנמל הישן של יפו ליד המחסן של צופי ים. אל תצפו למגדל משרדים מכוסה בזכוכיות (סטייל אזריאלי). יש שם דלת ברזל חלודה ושלט קטן מעץ. מה שקורה זה, שיש קבוצה של ותיקים וקבוצה של מתחילים שעדין פתוחה. מי שמנגן על כלי אתני (כמו: נאי, כינור, צ'לו, עוד, שירה, דאף...), מוזמן להצטרף לאנסמבל. לומדים תאוריה של המוזיקה הזו, מאזינים ליצירות ומנתחים אותן (סולמות, מקצבים וכו'), ומנגנים יחד כדי ליישם את הידע וכדי להנות
. האם את (חימומי) מנגנת
בכבוד רב
איתן (המכונה סמעי)

haimomi

New member
גם מנגן

וגם מייבא דיסקים של מוסיקת עולם. תודה על האינפורמציה. הייתי בעבר תלמיד של יאיר דלאל.

samai

New member
מגניב ../images/Emo13.gif

אם בא לך לפרט... סבבה איזה דיסקים? על מה מנגן? איך קוראים לך?.... ואם לא גם סבבה יום טוב B. Eitan

haimomi

New member
אני מנגן על

עוד וכלי הקשה [במיוחד בשבילך: דום הס הס טק הס דום דום טק הס הס]. הדיסקים הם בעיקר מוזיקה מספרד [פלמנקו, קנטיגות עתיקות] או מוסיקה שקשורה לספרד [אנדלוסית , סורית , עיראקית]. המלצה בשבילך בתור נגן עוד - הדיסק החדש של נאסר שאמע , נגן העוד העירקי הכי חשוב שפועל היום. האלבום עוסק במוסיקה שהביא זירייאב מבגדד לקורדובה.

samai

New member
שבית את ליבי עם המקצב ../images/Emo13.gif

Dum as as Tak as Dum Dum Tak as as אני נכנסתי לאתר של נאסר שאמע ומאוד התרשמתי לטובה. אני צריך יותר זמן כדי לחקור אותו לעומק. נשמע מדליק. וגם יש לו עוד בדיוק כמו שלי
. החכמתי. ד.א. איפה משיגים את הדיסק
תודה איתן

The Orange One

New member
שחזור ההודעה של haimomi בנושא

אם אתה גר בת"א אתה יכול לפנות ישירות ל haimomi (במסר), בירושלים ב"בית המוזיקה" (קרן היסוד 25), בצפון ב"פיקולו" בנהריה. הייתי אתמול ליד עלמיא והיה סגור. חיים
אני רוצה להזכיר לכל הכותבים והקוראים שאסור לפרסם מספרי טלפון על גבי הפורום
, תודה
.

למעלה