רשלנות

מירה58

New member
רשלנות

שלום לכן אני הרבה פה ועד עכשיו מאוד אתן עוזרות לי לעבור כל יום ביום את ההריון הזה שאני מאוד מאוד חוששת ממה שיהיה. לפני יומים היתי במיון יולדות כי לא הרגשתי טוב את העובר ותוך כדי ניזכרתי כי הזמנתי לפני כמה זמן את התיק שלי מביה"ח על ה APD שהיה לי בשבוע 39 לפני 4 שנים לי אמרו שהוא מת כתוצאה מקרישי דם על השיליה ורעלת הריון שלא ראו אותה כביכול, לאחר שראיתי את התיק ואת דו"ח הנתיחההתבררו לי עוד דברים שממש לא אמרו לי ולא עדכנו אותי ולפי דעתי אם לא היתי רואה זאת לא היתי יודעת לעולם. דיברתי היום עם חברה שהיא מתעסקת ברשלנות רפואית והיא אמרה לי שכדאי לי לתבוע אותן על כך בעלי אומר למה לי לפתוחל את הפצעים מחדש והאמת לראות את כל הדו"ח על הנתיחה וכל האישפוז הזה עשה לי רע מאוד רע עד כדי בכי ממש אולי אתן תוכלנה ליעץ לי אם יש מישהי עם ניסיון בזה אם כדאי או לא כי האמת אני ממש מודאגת מזילזול הפעם כי זו ההרגשה שיש לי מתחילת ההריון הזה. אנא עזרו לי

מקוםבלב

New member
../images/Emo201.gifהיי מירה,

האמת שהתלבטתי המון מה לכתוב לך. שאלת שאלה שהתשובה אליה מאוד מורכבת ואישית. היא מערבת בפנים המון רגשות ואמוציות שמובנות לחלוטין. אני אענה לך לפי מה שאני מרגישה. קודם כל אני יכולה להבין את התיסכול והכעס שלך כלפי המערכת. מובן שאת שואלת האם הדברים יכלו להיות אחרת . כרגע את נמצאת בהריון חדש (שכמובן מלווה בהמון חחששות ופחדים) אבל כן עם תקווה שהפעם הכל יהיה בסדר. משפט ותביעה כרגע יעלו ויציפו את כל הכאב והתיסכול מחדש. את כרגע זקוקה לכל האנרגיה להריון החדש. תהליך כזה של תביעה יכול להמשך שנים ולרוב לא מוביל לשום מקום. השאלה היא האם את מוכנה להיגרר למקום הזה או לנסות ולהתחיל דף חדש. שוב, לרגע זה לא מוריד מהאחריות של המערכת ובטח לא משכיח את מה שעברת. יש לזה בהחלט את המקום שמגיע לו. מה שחשוב להפעם, זה שתקיפי את עצמך באנשי מקצוע הכי טובים ושמתאימים לך. שתוכלי ליצור איתם מערכת של אמון ויחד תובילו את ההריון הזה לקו הסיום התקין. מאחלת לך למצוא את הדרך הנכונה לך וכן למצוא מעט שלווה כדי להינות מההריון הנוכחי. והכי הכי מאחלת לך מכל הלב שהכל ימשיך בצורה הטובה והתקינה ביותר.

זו שאלה מאוד מורכבת

ראשית, לא בדיוק הבנתי מה היו הממצאים החדשים שראית. השאלה המרכזית היא, האם ידיעתם הייתה משנה את הטיפול בהריון ההוא ו/או בהריון החדש. אם לא, אז מעבר לעוגמת הנפש (שלא מפצים עליה בארץ) אין ממש על מה לתבוע. בנוסף, מצטרפת לדעה של מקוםבלב. תביעה היא תהליך קשה מבחינה נפשית. לטעמי: סיימי את ההריון הזה בשלום ואז חישבי.

מירה58

New member
תודה עזרתן

תודה לכן על היעוץ טוב לדעת שאת לא לבד באמת החלטתי שאני חייבת עכשיו לחשוב רק על ההריון הזה ולקוות לטוב ולעשות כל מה שאפשר כדי שמה שקרה לפני 4 שנים לא יחזור על עצמו חלילה ואז להתיעץ עם עו"ד שמבין בזה ולראות מה כדאי כי גם בעלי לא רוצה "לפתוח את הפצעים" ואני מבינה אותו מאוד ועכשיו עלי להתמודד עם ההריון הזה וכל החששות ולעבור אותו עד כמה שאפשר רגוע תודה לכן

HAPPY GO LUCKY

New member
מכירה את הרגשה הזאת

גם אצלי היו כמה טעויות נוראיות. וגם יכולתי לתבוע. אחרי כל הסבל הגיע הריון חדש, הכי יקר בעולם ומה שמעניין אותי זה לסיים אותו בידיים מלאות. מכל הסבל וזבל למדתי הרבה, וכל זה הביא אותי לרופאים טובים ואחראיים. שלוקחים את המקרה שלי בסי הרצינות. למדתי לדרוש, למדתי להשמיע את קולי אפילו מול BIG PROFESOR. עניין התביעות הוא עניין שצורך הרבה אנרגיות וצריך אופי לזה. אני בחרתי להתעסק בחיים ולא במוות. אבל זה מאוד אישי. כל אחת והצורך, דחף, חיפוש צדק.

למעלה