רשימת קשר

רשימת קשר

בגלל שיש הרבה מצטרפים חדשים, רציתי לשאול אם יש עניין בליצור רשימת קשר (אפשר רק אימייל אם רוצים) בשביל לשמור על קשר גם מי שלא כותב פעיל בפורום עצמו. למפגשים עתידיים, ופעילויות שונות של הקהילה. נראה לכם לעניין?

nobles3

New member
ראיון לא רע

בהחלט לעניין ! צריך לבקש מאילינאזי שתפתח רובריקה נוספת (רשימת קריאה) שבה כל מי שרוצה יוכל להשאיר את הפרטים שלו. או שהיה לך ראיון אחר ?

בינתיים נשים הכל במאמר, לא?

תכתבו ואני אעתיק למאמר. אפשר גם בלוח מודעות, אבל שם הרשימה תתפצל ליותר מדף אחד. מצד שני, שם כל אחד מאתנו יכול להכניס מידע בעצמו. מה אתם חושבים? אם זה להיכרויות למטרות רומנטיות, תזכרו שיש לנו לוח לזה http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/luhot_main.asp?Id=1493&catId=3822

Limbonic Art

New member
בכייף ובשמחה

בסופו של דבר החיפוש כאן הוא אחר אנשים הדומים לנו , לעזור לעודד כמו גם לשמוח ביחד (אבל כמובן לאט לאט- רק נרשמתי לכאן:)) לא יודעת מה איתכם, אבל נראה לי קשה לעקוב אחרי הפורום הזה:\\

אופס זה לא האימייל..

טוב לא נורא אני לא נכנסת אליו במילא..

הממ

אין לי בעיה שבאופן ספציפי לאנשים מסוימים יהיה את האימייל-מסנג'ר-אייסיקיו-אנאערף שלי, אבל באופן כללי אני נרתעת מהצגת המידע הזה באופן פומבי. אם תשלחו לי מסר דרך מערכת המסרים של תפוז או בפורום, אז בכיף אני אצור קשר, אבל רשימה פומבית.. הרעיון לא כ"כ מוצא חן בעיניי.

רשימה חסויה

מסכים עם כל מילה, גם אני חושב שעדיף שהרשימה תשאר חסויה ולכן אפשר לעשות אותה במערכת המסרים. שולח מסר.

ToryMaster

New member
למען האמת אפשר

שאילי תעשה רשימ, ואו שפשוט לא תופיעי שם, או שדרך התקשורת איתך תופיע בתור "מסרים", או משהו.

פתרון המסריםנראה לי הכי הגיוני

אם עושים רשימה, אז פשוט לכתוב מע' המסרים של תפוז.. זה לא שאני לא קיימת בפורום, אני פשוט נמנעת מהרשימות האלה. (גם בדפי קשר של הכיתה, אני מעדיפה שהכיתה שלי לא תדע מה האימייל שלי וכו'.. אם מישהו צריך אז שישאל אותי)

בינתיים זה יהיה במאמר

ומי שלא רוצה לפרסם אימייל ואיי סי קיו לא חייב
אפשר במקביל להעביר פרטים כמו אימייל ואיי סי קיו במסרים. נשמע טוב?

תכתבי עליי שאני דניאל ושאני בת 18.

ותחת אימייל או אחת העמודות הללו - "שלחו מסר דרך תפוז". נראה לי הכי יעיל.

למעלה