רשימת התירוצים המלאה!

Liroy25

New member
רשימת התירוצים המלאה!

הלילה ירד, אוטוטו נכנסים למיטה, אתם עייפים רצח אחרי יום עבודה/לימודים ומתים להניח את הראש על הכרית ו...לישון! רק מה? בן זוגכם שיחיה חרמן! אבל מה זה חרמן! אתם כל מבוקשכם הוא רק לישון מצד אחד אבל מצד שני יודעים אם תסרבו הוא יעשה לכם כזאת סצינה שלישון כבר לא תשנו הלילה. מה אומרים לו?

biman

New member
אומרים לו ש......./images/Emo86.gif

כרגע חזרתם מהמשרד עייפים ומותשים אחרי 3 מספרים עם המזכירה. כשישאל "הכיצד?" תסבירו לו שפשוט בחנתם (בפעם המי יודע כמה...) אם אתם עדיין נהנים מסקס עם בחורה,ושלא ייקח זאת באופן אישי. לילה טוב! ומשהו נוסף- מי אמר שהוא שונא כדורגל? לא אני! תראו איזה נשיקה סקסית... בהצלחה לשניהם...

לייזר וסומסום כבר ענה במקומי

1. "איך אנחנו יכולים לנהל סקס כשאנחנו האם ממשיכים לכבוש עם שלם?, ממשיכים להתעלל? ממשיכים להרוג ולחסל מבלי להבחין??? ומה נגיד בבית הדין לפשעי מלחמה בהאג, שהזדיינו????" יתרון: תירוץ זה תקף לעשרות השנים הבאות חסרון: יום אחד גם אתה תרצה לעשות סקס והתירוץ הזה די יחסום את האפשרויות 2. "ד"ר שוורץ אמר שרצוי שאמנע מקיום יחסים עוד שבועיים, אבל בשבילך אני מוכן לוותר - מכסימום גם לך יהיו כיני ערווה, באמת לא נורא"

.m

New member
זה לא מסובך, זה פשוט כל כך...

"סקס עם הומואים? מיציתי...!"
וברצינות-
הקלאסי: אני במחזור (רמז עדין: בימים הקרובים מותר לי להיות עצבנית, ואתה חייב לשתוק...ככה זה, הורמונים...)
הקל מכולם: להזכר לספר לו משהו נורא חשוב על סקס ואמא שלו/ אחותו/ לילי טומלין
המתחכם: כן, כבר מזמן רציתי למרוח אותך ב(תזכירו לי למה הוא אלרגי)
הריגשי: אתה סתם אומר כי אתה יודע שאני רוצה, אבל לא באמת בא לך. לא, לא, זה בסדר... אני לא רוצה pity-sex!
הבטחה שצריך לקיים: יש לי הפתעה ענקית בשבילך מחר בלילה... (זה רק קונה מספיק זמן עד מחר בלילה, אבל מצד שני צריך לחשוב על הפתעה...)
לפחדנים במיוחד: בסדר, אבל רק אם הולכים למרפסת של השכנים. מספיק לבוקר אחד... stay safe mai

לירוי- שאלה מצוינת../images/Emo94.gif

להלן האפשרויות : 1. טוב בסדר,אתה יכול לשכב עם השכן הכוסון מהבניין ליד.הוא רק מחכה שתרצה. 2. אולי תתקשר לאקס שלך ? הוא בטוח ירצה לשכב איתך,גם הוא רק מחכה שתרצה. 3. טוב,במחשבה שנייה- נשכב בכל זאת. אחרי הכל לא עבדתי קשה כל כך וגם לא הייתי הרבה בלימודים. יחסי המין עם בן הזוג חשובים לי ולקשר ביננו ואני רוצה שהקשר יצליח ובן הזוג יהיה מסופק. חוץ מזה יהיה לי כיף לשכב עם בן זוגי האהוב. וחוץ מזה לירוי- אתה משחק באש !!!

EyeSeeYou

New member
מה לגבי../images/Emo35.gif

"אוקיי, אבל היום אני הפאסיבי, תתאמץ אתה..."
"תגיד איך קראו לאמא של צחי הנגבי?" (אם זה לא יוריד לו..)
אם הקודם לא עובד והוא שכח, נסה את מילת הקסם "גאולה כהן, גאולה כהן, גאולה כהן" (חשוב שזב יהיה שלוש פעמים ברציפות להשפעה מקסימלית!)
"עזוב, תראה איזה חום, אני גם ככה כולי דביק"
" אם לך לא יפריע שלראשונה בחייך מישהו ירדם לך באמצע סקס, לא לא אכפת" Eye

Liroy25

New member
התוספת שלי:

"מה בא לך סקס? אין בעיה ממי! תן לי רק לקחת את הכדורים נגד השלשול שחטפתי.."
"רק סקס בראש שלך?? בוא נדבר קצת על הזוגיות שלנו"
לתלות את התמונה של אמא שלו מעל למיטה.
"האימודיום הזה מעולה! בא לך לעשות לי רימינג?"
לשחרר נפיחה עצבנית לחלל האויר.

EyeSeeYou

New member
אהההה

אז תגיד שאתה הפאסיבי!!!! זה משנה לגמרי את התמונה. גם להיות פאסיבי וגם עוד להתלונן שאתה עייף ואין לך כוח לסקס? לא עובד עלי, אני עם סומסום.... (מקווה שלא ויתרת לו אה?)

EyeSeeYou

New member
../images/Emo3.gifהסתבכתי עם המנהל?

מי בכלל נתן לפאסיבי לנהל? הם תמיד כאלה רגישים....

יש בעיה ../images/Emo35.gif

יש לך בעיה עם להיות פאסיבי ? רוצה לשתף את הפורום ? ספר לנו לירוי- נשמח לשמוע.

התוספת שתופסת ../images/Emo70.gif

1.השלשול הוא זמני. 2.גם כשאני מדבר אתה נרדם. 3.התמונה לא נתלתה. 4.תשכח מרימינג. 5.אתה נופח ממילא.

xanadu

New member
להביא פתק מהרופא

הנ"ל אלרגי ללובריקנטים על בסיס שמן/מים/נוזלים טבעיים. 5 גימלים.

Yaniv-DC

New member
מצטער, אבל כאן אני לא יכול להגיב.

משום שאני תמיד הצד החרמן. אין מצב שבו יציעו לי ולא יהייה כח. ולא משנה כמה עבדתי, כמה לא ישנתי בלילה קודם, כמה מוקדם אני קם בבוקר שלמחרת. אם בן הזוג (או סתם פרטנר שעומד בסטנדרטים) רוצה אותי - אני מוכן, כאן ועכשיו.

Yaniv-DC

New member
כבר רוצה ועוד לא ראה תמונה?

אני לא מגיע, אנשים מגיעים אלי
זה רק 6200 מייל, קטן עליך, הדולר יורד.

למעלה