רשימה לעת צרה

רשימה לעת צרה

כיבינימט סרח טינופת בןזונה סאמק כולברה חולרה כוסאמקארס לכי תחפי קרח זונה זונה בת זונה מגעילה בלייזר לא הייתי נוגעת בך בהמה סוסה שמנה פרה צואת פרות צואת סוסים נזלת של חזיר מוגלה של פרה זין בעין חרא בלבן כלבה כונפה אחושרמוטה פועל רומני פוסטלה סטלה רוסיה זונה יא ערביה ערסווטית רסמי אחושילינג זונה מוצצת בהמה מוצצת מעבולה קיא מהלך הקאסם!!!!!! כלבת פקצה סאמאמק יא זבל תחנקי קבלי שבץ מאאימאשלך אימאימאימאימאיאמשלך אני יכנס בך אני ישפד אותך כוסאמו מסוממת יאדבה שרלילה יא בת זונה שרפי בגיהנום יאאאאאאאאאאאאאאא זונה זא אוכלת בולבולים שמרמוטה בולעת יא זין מלוח זין בעין יא שפיך מלוח יא קניבלית יאאאאאאאא מוצצת זונהההההההההה במקל סנוקר לא הייתי נוגע בך הנחה לקבוצות שתן מסריח סרח וסת מלוכלכת ותידעי את אביך ותידעי את אמך ותידעי את אחיך ותידעי את סבתא שלך יא עומדת בצומת לגזור לשמור ולתלות לעת צרה (c)נטלי וחן לי

הלו הלו משהו בן זונה

הי הי הי הי זאת לא מירי זאת נטלי וחן לי הלו אני מבקשת קצת כבוד

westlife rules

New member
אההההההההההה

נכווווון! אהההההההההההההההה אתן אצל מירי יש עכשיו ת´מפגשווווון.. שלללללום לבננות- תמסרו ד"ש ממני

חחחחחחחחחחחחחחח

כן ויש פה עוגת שוקולד מזה טעימה משהו בן זונה אחושילינג רסמי כפרה עליכם שיכנס בביתכם הקסם

הינה

קודם כל נשמה זה אחושילינג ומי פה: נטלי טל יפעת נופר גל חן לי מירי לי ליטל מור

westlife rules

New member
יש לי רעיוניון

נכככככככככון שלמירי יש מצלמה דיגיטלית במחשב? תסתדרו יפה מול המחשב ותעשו פוזה למצלמה ותצלמו את עצמכן ושימו פה! פליייייזזזזזז

hen shane

New member
הקפצה!!!!!!!!!!!!! בננות לשמורררררר

ואני מזכירה כל הזכויות שמורות לנטלי וחן לי........lol

MolsBolsRules

New member
חחחחחחחחחחח זה מה שעשיתן

בזמן שאני אכלתי? LOL איםםםםםםםם איזה עוגההההההההההה

ניקי בי

New member
אני לא חושבת שמותר לי להשאיר את זה.

למרות שנקרעתי מצחוק כשקראתי... אסור לך לרשום את זה....:)

הצטלמנו אבל לא

בדיגיטלית... במצלמה רגילה... עד שאני אסיים את הפילים ואז אני אפתח ואז אני אנסה לסרוק

lovecrime

New member
ha ha

yay thers no pics of me thank god lol i had so much fun i laughed so much and we didnt sleep till 4:30 in the morning falafel girl rocks

במילה אחת

מממממממממממממממממממפפפפפפפפפפפחחחחחחחחחחחחחחיייייייייידדדדדדדדדדדווווווווווותתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת

למעלה