רשיון נהיגה בניו ג׳רזי

אורלי 82

New member
רשיון נהיגה בניו ג׳רזי

האם יש פה אנשים מניו ג׳רזי ויכולים לספר לי מה התהליך להוציא רשיון נהיגה? האם צריך לעשות וטסט ומבחן תאוריה או שזה רק המרה של הרשיון הישראלי? אני יודעת שזה שונה בכל סטייס. תודה.

liviur

New member
לא צריך מבחן , אבל צריך תיאוריה

מגיעים עם 6 נקודות זיהוי , רשיון ישראלי בתוקף (אני הבאתי גם בינלאומי - את הנייר).
התהליך מחולק ל2 שלבים - לפני התיאוריה - נרשמים , מצטלמים , משלמים עמלה של נראה לי 10 או 20 דולר והולכים לעשות את התיאוריה (לרוב באותו מבנה).
בתיאוריה עושים ״בדיקת עיניים״ במקום (מקריאים אותיות מתוך מכשיר) 2 שניות ואז עושים את התיאוריה.
אם עוברים - חוזרים לעמדה הקודמת , בודקים שוב מסמכים , משלמים עוד 20 דולר ומקבלים רישיון פלסטיק במקום.
&nbsp
הרישיון תקף עד סוף הסטטוס.
וצריך לשים לב שאם נמצאים בDependant status - צריך להביא את הניירת של הבעל ויזה הראשי - ולפעמים גם אותו / אותה.
&nbsp
בגדול אפשר להגיע ולצאת תוך שעתיים שלוש עם רישיון קבוע ביד.
&nbsp
לגבי הלימוד של התיאוריה - ממליץ בחום לחפש אתרים עם הבנק שאלות לדוגמא.
השאלות הן קבועות.
חשוב לקרא את הספרון (אפשר היה למצא באינטרנט בזמנו) , אבל מכיוון שכל השאלו מהבנק שאלות - לא מזיק לעבור גם עליהן.
אני עשיתי את זה ועברתי בראשון , אשתי לא ועברה בשני בגלל זה.

liviur

New member
אכן - זה אחד הסטייטים היחידים שזה המצב בו

מכירים ברישיון ישראלי ללא צורך במבחן נהיגה.
הכאב ראש הוא בעיקר כי הם נורא מדקדקים במסמכים - אבל זה כאב ראש חד פעמי / בכל חידוש ויזה (לא נותנים לעשות מרחוק).
&nbsp
זה בוודאות המצב גם היום (מניסיון של חברים ומדיונים בקבוצות פייסבוק של ניו ג׳רזי)

למעלה