ררררר

Black Star

New member
ררררר

(המוטו החדש שלי,במקום ``שטוז``) עוד מעט אני יוצאת למשתה פורים של השמיניסטים, בבי``ס. זה דבר ממש מגניב- כל כיתה בוחרת נושא וכולם באים מחופשים לנושא הזה, ומעצבים את הכיתה ככה והכל. בסוף היום הלכתי לראות איך הכל יצא- כבר כמה ימים שאף שמיניסט לא לומד וכל בי``ס חסום בדברים- ויצאו פשוט דברים מדהימים!!! ממש אהבתי. בכל מקרה, חברה שלי התקשרה ושאלה אם בא לי לבוא איתה, אז אני הולכת לשם לכמה זמן.. אבל זה ממש גרם לי לקלוט שעוד מעט אנחנו נפרדים מהשמיניסטים- שכבה שאני אישית הרבה יותר אוהבת מהשכבה שלי. יש לי שם המון חברים טובים, ואני ממש לא יודעת איך יהיה להיות בבי``ס כשאנחנו הגדולים ביותר (שזה טוב לכשעצמו) ובלי השמיניסטים :-( אני אתגעגע אליהם.. בכל מקרה, עוד דבר- העיפו אותי היום סופית מהסטוריה מורחב, אחרי שלא הגעתי לטונה שיעורים (בערך לכולם) כבר כמה חודשים ולא הגשתי אף עבודה וכאלה. אני כל כך כועסת על עצמי, שלא השקעתי כמו שצריך וממש ויתרתי לעצמי ועכשו אני נדפקת לגמרי. היום גם ירדתי ל-4 יח``ל מתמטיקה וממש הצטערתי שלא ירדתי קודם.. בכל מקרה, אין לי עדיין מושג איך לבשר לאמא שהעיפו אותי מהסטוריה. כאילו, לא חסרות לי ההצקות שלה גם ככה? טוף נו, יאללה ביי ביי יעלי.

טרנט

New member
חשבון פשוט ליאורה....

היא אומרת שהם שנה הבאה יהיו הגדולים ביותר, משמע שהיא בכיתה י``א. לא נורא, אני אסלח לך, את בשלוש יחידות במטמתיקה ;-) j/k

למעלה