רק תגיד

רק תגיד

תן לי הוראות
תגיד לי מה ללבוש.
תגיד שאתה רוצה שאלבש שמלה או חצאית,
שאשלח לך תמונה ואתה תחליט.
תגיד שאתה רוצה שלא יהיה כלום מתחת.
שאצא אל הכפור עם החום הפנימי.
שאצא מהבית לבושה בהגינות ואעצור בצד הדרך ואפשוט את הגרביון, אשלוף את החזיה ואגיע מוכנה.
תגיד שאתה רוצה שאביא איתי שמן, שאגיע מרוחה בשמן בין השדיים, בין הרגליים, בין פלחי הישבן.
תגיד שאתה רוצה שאביא איתי חולצה שאינני צריכה.
תגיד שאתה נותן לי את האפשרות לבחור להתארגן בחוץ או במקום, את זה אני אחליט.
תגיד שאתה רוצה שאגיע בשעה מדוייקת, לא לפניי ולא אחריי,
אבל אז תגיד לי: נו...תצאי כבר...
תגיד שאתה רוצה שאשלח תמונה של הכוס מתחת לשמלה/חצאית וכך תדע שיצאתי אל הדרך.
תגיד שהדלת פתוחה ואני צריכה רק להכנס ולשתוק. לשתוק. לא לומר מילה.
תגיד שכשאבוא, אצמד אל הקיר, אחכה לך ולא אדע מהיכן תבוא אליי.כשאכנס אתה תשב על הכורסא ותחכה לי, תשתוק, תניד את ראשך לכוון האמבטיה, שם אלך להתארגן.
אני לא אשתוק ואומר שקשה לי עם זה ככה.
אז תגיד שזה רק משחק, תרגיע.כשאחזור עירומה ומשומנת ועליי החולצה הגדולה, אתה תשנה את המשחק, תסמן לי לשבת על הכסא לידך.
תגיד שאתה רוצה שאשב על הכסא, שארים את החולצה, שאגע בעצמי, שארגיש את המגע.
תגיד שאתה רוצה שאסתכל עליך כשאתה מסתכל עליי.
תגיד שאתה רוצה שאאונן לפניך, כשאתה ישוב עירום על הכורסא, מלטף את עצמך, בוהה ומסתכל בעיניים תאוות.
תגיד שאתה רוצה שאקום ואצמד אל הקיר ואז תתקרב אליי, במהירות, תתפוס את כתפיי ותקרע את החולצה.
תגיד שאתה רוצה להצמד אליי, לגוף המשומן, להחליק עליי, להחליק לתוכי, להחליק בתוכי.
תגיד שאתה רוצה שלא אזוז, תתכופף מתחתיי, תפשק את רגליי, תתפוס עמדה מעולה ותשתוק.תלקק, תשתה את מיציי הגועשים, את הרטיבות האינסופית המחכה רק לך.תרים את רגלי האחת ותשפר את עמדתך, תכנס עם הלשון המיומנת אל הכוס הבוער.תשתה את מיציי הנשפכים אל תוך פיך בזרם. תשכב על הרצפה הקרה ותשכיב אותי עליך, תמצוץ את הכוס ואני את הזין שלך. תנשק אותי בתשוקה האדירה, בפה, בין השדיים, בכוס, תנשק ואל תפסיק. תוריד אותי מעליך, תתישב ואני מולך מוצצת אותך, מביטה ורואה את הפנים המתענגות, שומעת את הקולות. קולות המציצה, קולות הגניחה, קולות התשוקה, שלי ושלך. תקום, תתן לי יד ותרים גם אותי, נחזור לכורסא, תכוון אותי בלי אף מילה, תכופף אותי נתמכת בכורסא, תחדור אלי באבחה קלה, תתנועע לפנים ולאחור, תגע בידך בכוס, תנענע אותה, תלטף, תחדור איתהפנימה והחוצה, קדימה ואחורה, חיבור מושלם ותצא. תתישב על הכורסא ותמשוך אותי אליך, עליך, מחוברת שוב בתנוחה האהובה, תעצום את עיניך ואני אביט ואראה את העונג המתפשט על פניך. תרים את רגלי ותלקק אותה מכף רגל עד כוס, תעבור לשנייה, חבל שאין עוד כמה. תחזיר אותי אל הכסא המתגלגל ותעשה בי כרצונך. תלקק את כולי, את השדיים צמודות, את כוס הרטוב, את העור החשוף. ראשי מוטה לאחור, נהנית מלשונך, מידיך, מהזין שחודר, מתענגת וגומרת בלי הפסקה.
רק תגיד.

seymore butts

New member
ואם הוא יגיד

שבא לו להיכנס לך לתחת ?
סתם סתם...את לא חייבת לענות. התיאור שלך מחרמן ביותר גם בלי אנאלי

למעלה