רק שואת פיטורין במגזר הציבורי ובקבע

רק שואת פיטורין במגזר הציבורי ובקבע

תושיענו. 800000 עובדי מדינה ו- 100000 אלף אנשי קבע שפחות מעשירית הם קרביים ותועתניים. שנתם לא תטרף לעולם עד בוא הפנסיה המוקדמת, השכלתם האקדמית תנסוק אל-על עם מכללות הסרק ותארי השווא, הנופשונים לעולם יסובסדו במחיר מצחיק, טיפולי שיניים מוזלים להפליא, גני ילדים בחינם כמעט, סביבת עבודה שמחייבת אי עשייה ועשיית טלפונים לכל קרובי המשפחה, סקרי שוק וכד', התעניינות בכרטיסים במחירי גיחוך הופעות הצגות. לרב אלו אנשים נטולי השכלה שהגיעו בדרך נפוטיסטית קרי ע"י המשפחה. הם לרוב גם דואגים להוציא אחוזי נכות מאיצי שכר שבצידם תווי חניה לנכים. הם היום ותמיד היו ישראל הראשונה. מדגרות השחיתות ברשויוות המקומיות, קקל, הסוכנות, המכס, המע"מ. לרוב הם לא עושים מילואים קרביים. הם מודעים לנוחות שלהם ואין להם בעיה לשבות כי ממילא בראשון לחודש יבקר אותם בנק יהב שאגב זה הבנק היחדי שלא גובה עמלה על הוצאת מזומנים מכספומט והריביות על הלוואות שהוא מעניק קטומות ובלתי נראות. הציבור הזה מהווה חצי ממהגזר המועסקים והוא ברובו מיותר ובעל תכונות אנושיות נאלחות. עכשיו הגידו לי נא, חוץ מלעמוד דום בימי זיכרון האם עלי לעשות משהו למען המדינה המסואבת הזו שתמיד היתה כזו רק שאנו היינו נאיבים וחשבנו שהמוסד מפעיל מרגלים בכל מקום ( הוא לא, הוא דואג לארוחות דשנות לעובדיו ומקומוצ עבודה לבני העובדים), שצה"ל מחפש את רון ארד (הוא לא, הוא יושב בישיבות שהתקרובת זה הדבר הכי טוב שקיים שם) שהמשטרה עוסקת בביטחון ( הם לא, הם עילגים אך עם תואר שני מלטביה וטובים בהצבת אדחי לייזר וסידור השתלמויות). היריעה קצרה ואני רוצה להקיא. המדינה הזו הפכני לאנטישמי ושונא ישראל, אני בז לה ושום זיקה יהודית לא שמורה עמי. אני אהגר לי ומי שרוצה שיישאר עם מדינת האורנה הדץ והאיריס קול.

למעלה