רק רציתי לשתף

t x o

New member
רק רציתי לשתף

היי שוב אני כאן. אני רוצה לספר לכם בפירוט למה רע לי. רע לי כי ניתקתי את עצמי מהעולם לפני שלוש שנים. רע לי כי התבודדתי וחשבתי שככה טוב לי. רע לי כי המון זמן לא היתה לי אהבה. ורע לי כי חשבתי שככה טוב לי. רע לי כי שרפתי המון גשרים, וניתקתי המון קשרים. ורע לי כי חשבתי שככה טוב לי. רע לי כי אני מבין את כל הבעיות שלי עם עצמי. ורע לי כי ההבנה לא תורמת לי בכלל. רע לי כי אני מחפש חברים חדשים. אבל כשאני משיג חברים חדשים אני כ"כ פוחד לאבד אותם שאני מרחיק אותם. רע לי כי אני בנאדם איכותי וטוב. ואני אפילו נראה טוב. אבל רע לי שאני לא חושב ככה כשאני ליד אנשים. רע לי כי אני חושב שאני לבד, אפילו אם זה לא נכון. ורע לי כי קשה לי לתקן את ראיית העולם המעוותת שלי. רע לי כי אני רוצה לאהוב את העולם, במקום רק את עצמי. אבל אני לא מאמין שאוהבים אותי. אני לא מאמין שאוהבים אותי. וזה למה רע לי. כי אם הייתי מאמין שאוהבים אותי, אז לפחות הייתי מתנחם בזה. אבל אני תמיד מרגיש שאף אחד לא אוהב אותי. תמיד. וזה כל-כך רע.

שטיה

New member
אני פה ואנחנו פה

ואנחנו פה בפורום הזה דואגים לך ואוהבים אותך!! כאן כל אחד הוא מיוחד וכולם מתקבלים.... ואני מקווה שתרגיש ככה.. שכולם כאן בשבילך... אני פה... מתי שתרצה...!

למעלה