רק להיום

מנחם 77

New member
רק להיום../images/Emo24.gif

5 ביוני תפילה כנה "למרות שקשה ליישם כנות, הגמול הוא רב-ערך." טקסט בסיסי, עמוד 92 כמה קשה לנו להיות כנים! רבים מאתנו באים לאנ-איי כה מבולבלים בקשר למה שבאמת קרה בחיינו, עד שלפעמים לוקח חודשים ושנים לעשות סדר בדברים. האמת של הסיפור שלנו היא לא תמיד כפי שסיפרנו אותה. איך נוכל להתחיל להיות יותר כנים? רבים מאתנו מוצאים שהכי קל להיות כנים בתפילה. לפעמים נגלה, שקשה לנו לספר את כל האמת עם חברינו המכורים. אנו בטוחים שלא יקבלו אותנו אם ניתן לאחרים להכיר אותנו כפי שאנו באמת. קשה לשמור על תדמית של: "להיות גזעיים בכל מחיר!" שאותה רבים מאתנו הציגו! בתפילה, אנו מוצאים קבלה מהכוח העליון שלנו המאפשרת לנו לפתוח את לבנו בכנות. כשאנו מיישמים כנות זו עם האלוהים לפי הבנתנו, לעיתים קרובות אנו מגלים שיש לזה השפעה ישירה על התקשורת שלנו עם אחרים. אנו מפתחים הרגל להיות כנים. אנו מתחילים ליישם כנות, כשאנו משתפים בפגישות וכשאנו עובדים עם אחרים. בתמורה, אנו מגלים כי חיינו הופכים עשירים ביחסי חברות מעמיקים. אנו אפילו מגלים שאנחנו יכולים להיות כנים יותר עם עצמנו, האדם שאתו הכי חשוב להיות כנים. כנות היא תכונה שמתפתחת באמצעות תרגול. לא תמיד קל להיות לגמרי כנה, אך כשאנו מתחילים לעשות זאת עם הכוח העליון שלנו, אנו מוצאים שקל יותר להרחיב ולפרוש את הכנות שלנו אל האחרים. רק להיום: אהיה כנה עם אלוהים, עצמי ועם האחרים.

../images/Emo40.gifציטוט להיום../images/Emo40.gif

יש דברים רבים שהיינו משליכים, לולא פחדנו שאנשים אחרים עלולים להרים אותם.
- אוסקר ווילד אוהבים

../images/Emo42.gifבוקר טוב עולם../images/Emo42.gif

אסירת תודה לאלוהים שאוהב אותי, על לילה שקט ובוקר רגוע, על חברים נפלאים ודרך אן איי, על היכולת והאומץ ליהנות מהניקיון. על אהבת חינם בפנים ובחוץ. על משפחה תומכת ומפרגנת. על יום מנוהל וחופשי מהתמכרות פעילה. על שמחת חיים וניצוצות של תבונה. על עוד יום נקי. רק להיום - שישה חודשים ותשעה עשר ימי יניקיון
בוקר טוב עולם.... אתמול בערב שני חברים יקרים חגגו שלושה חודשי ניקיון, וחבר נוסף חגג חודש... ההרגשה בחדר היתה כמו במסיבה של הדרך, כאילו אנו מקבלים מידי יום הוכחות שהדרך עובדת... ישבתי שם, מתרגשת מאד, שרה ומוחאת כפיים, כל כך שמחה על החדר המלא, על האהבה באוויר. אחרי הפגישה הלכנו יחד לשתות תה עם פיתות בדוואיות ולבנה, לדבר ולצחוק, לחגוג עוד ניצחונות קטנים בדרך מנצחת בזכות כוח הרצון והתמיכה של החברותא. כיף להרגיש שייכת. זכות לחגוג עם מנצחים. אוטוטו מקלחת ומרכז יום. סופשבוע ארוך לפנינו, חופש שאני מנצלת ל"ביקור מולדת". נוסעת לאמא בחיפה, ולבת שלי בתל אביב. מתרגשת לקראת הטיסה, וכבר חושבת איך מארגנת לעצמי שעה וחצי ביום שישי בערב בכדי להגיע לחדר, לפגוש אנשים נוספים כמוני, לקבל עוד כוח. מאחלת לכולנו יומצויין, פורה, איכותי ושמח. אוהבים

שטול1

New member
ערב טוב וסופ"ש נעים לכולם ../images/Emo24.gif

אני אוהב את יום חמישי א. כי זה סוף השבוע ב. אפשר לנוח ג. והשבוע במיוחד כי סוף שנת הלימודים שבפתח אומר יותר עבודה יותר קשה ד. אולי משום כך זכיתי לסוף שבוע ארוך במיוחד כולל חג. אסירות תודה לאלוהים שאוהב אותי ודואג שיהיה לי זמן נוסף לנוח כדי שאוכל לחזור בכוחות מחודשים אחרי החג סופשבוע נעים לכולם אוהבים שטול

ברוכה הבאה לחיפה בוחרת

אם תגיעי ביום שישי לחדר בחיפה תזכי לציון דרך של חברה יקרה שחוגגת שנה אם תהיה לך בעיה להגיע או למצוא את מוזמנת להודיע לחברייך וחברותייך הוירטואלים בצפון אנחנו כאן כמה בפורום אוהבים אותך וברוכה הבאה

בטח שבוודאי שרוצה לחגוג../images/Emo24.gif

אשמח אם תשלח לי מסר... להגיע לחדר בבן יהודה או? תודה מראש, אוהבים

למעלה