רק טוב וחסד .

Lior Maman

New member
רק טוב וחסד .

כתבה על הסינגל החדש של הצל וסינרגיה
. http://bidur.nana10.co.il/Article/?ArticleID=548311&TypeID=1&sid=123

אחח ../images/Emo9.gif

רק טוב וחסד יואב "הצל" אליאסי משחרר סנונית בשם "צל המוות", היהודים מקדישים שיר למעריצה שנפטרה, חווה אלברשטיין משתפת פעולה עם גליקריה ועוד סינגלים אמיר עמרמי 09:3609.04.2008 הצל מארח את סינרגיה// צל המוות (3:44) יואב אליאסי, הוא "הצל", הוציא סוף סוף את אלבום הבכורה. וזה סוף סוף בגלל שמכל כיוון שלא תסתכלו, מדובר בדמות הכי חביבה במשפחת תאקט. לצד מסלסלים למיניהם, פטריוטים גאים וקריאות ציוניות, אליאסי היה היחיד ששימר את התדמית של הראפר הקשוח שכולם תמיד תוהים מה יהיה התעלול הבא שלו. אמנם לא חינוכי, אבל אם כבר בעסקי הבידור עסקינן, אז ללכת עם זה עד הסוף. יחד עם זאת, הכמיהה לבשורה מוסיקלית חדשה מצד הצל, כזו שתמציא את הז'אנר הזה מחדש, לא הייתה שם לרגע. זה גם מה שיש בסינגל החדש "צל המוות", בו מארח אליאסי את רון הופמן ורועי גפן מלהקת "סינרגיה". השיר הזה מגיע מקטגוריית שירי ה"ילד רחוב" ושות', מן סיפור בדיעבד עם מוסר השכל שמבקש להתגבש. אגב, רשימת התודות של האלבום כוללת ברכה סימפטית במסגרתה כולם מוזמנים ללכת להזדווג, רק בהטיית פועל שונה. מעניין מה יהיה התעלול הבא שלו. מילים: יואב אליאסי/ לחן: יואב אליאסי, איתמר אליאסי היהודים// עד שזה יעבור (4:09) זה אמנם לקח קצת זמן, אבל היהודים יקבלו השבוע אלבום זהב על "פורטה" (התו השמיני) בהופעה חגיגית במוצ"ש הקרוב במועדון התיאטרון ביפו. סליחה על הפרסומת, אבל בעקבות האירוע המשובב יימכר האלבום בתקופה הקרובה בסכום של של 29.90 שקלים בלבד. לא שזה יעזור ל-20 אלף שכבר קנו, אבל גם זה משהו. כעת מוציאה הלהקה את הסינגל "עד שזה יעבור", שנכתב לזכרה של מעריצת הלהקה דנה בן צור ז"ל. אני לא נמנה עם אלה שמאמצים את האלבום המלא קרוב ללב, ומעדיף להשאיר במערכת הביתית את היצירות הקודמות של הלהקה, להוציא השיר הנוגע הזה שכבר הספקתי להדגיש אותו בעבר. מילים: אורית tt שחף, תום פטרובר / לחן: תום פטרובר Eleven Wives// אבישי כהן (5:18) הבסיסט והמוסיקאי הישראלי-הבינלאומי אבישי כהן מוציא החודש אלבום חדש בשם "Gently Disturbed", שיוצא שנתיים אחרי אלבומו האחרון והמצוין "Continuo". הפעם מוציא כהן אלבום בגישה מסורתית של פסנתר, בס ותופים, מה שיוצר עניין אחרי הסיפוק הגדול מאלבומו האחרון. בטריו המוצלח הזה חברים הפסנתרן הצעיר שי מאסטרו והמתופף מרק גילינאה. Eleven Wives הוא רצועה מנומסת למדי מבחינת המלודיה הראשית שלו, שאכן משלבת את הטאצ' האוריינטלי בלחנים הג'אזיים של כהן, אבל לא הולכת רחוק מדי. לצד זה, עבודת התופים של גילינאה מעוררת קנאה ביכולתה להוציא כל כך הרבה מכל כך מעט. בתור אפיריטיף זה עושה את העבודה. האלבום יופץ תחילה בישראל ורק אחר כך יצא בגולה. לחן: אבישי כהן החלק הכי טוב בכתבה

../images/Emo122.gif

התכוונתי לחלק האחרון של אבישי כהן אני לא יודעת למה זה העתיק לי את הכל

nils11

New member
כרטיסים לרוק העצמאות-אצלי!../images/Emo13.gif

מנהלים יקרים, לא ידעתי לאן לשרשר, מצטער מראש.. בכל מקרה, כרטיסים לחדרה, נתניה, הרצליה, בנימינה, זכרון, תל אביב וגבעתיים אצלי במחיר שווה לכל נפש
מוכר גם כרטיסים להסעות מחדרה, למעוניינים. (כמובן שאם אתם יכולים להגיע לאחד מהמקומות שציינתי יש טעם להתקשר אלי. אני אגיע ואמכור, סביר להניח..) 0509030198-דניאל/נילס בהמוניכם

למעלה