רקפת

רקפת

והשאלה הזו נשלחה אלי מחבר ותיק. האיש סיפר לי כי התחיל במערכת יחסים רצינית עם אישה מדהימה. הם אוהבים, הסקס בינהם נפלא אבל.. והנה מגיע האבל. היא מתביישת. בואו נקרא לה רקפת. האיש מספר כי רקפת לא מוכנה לעשות סקס באור. רק בחדרים אפלים. הוא סיפר כי כבר ראה את גופה העירום כשישנה לצידו ללא בגדים והוא גנב דקות ארוכות להסתכל בה לאור המנורה בעודה ישנה. הוא סיפר על אישה עגלגלה עם עור חלק ומפתה, ופרופורציה עסיסית. לטעמו האישי היא נראית יפייפיה ואין לה שמץ של דבר להתבייש בו. רקפת נבוכה בגופה העגלגל. היא היתה עגלגלה כל חייה והתרגלה שלא לחשוף גופה לעיני גברים. מתביישת. הוא ניסה לשכנעה במילים עדינות וסיפר כי לא הצליח. סיפר כי גופה מגרה אותו וכי יגרה אותו הרבה יותר אם תחשוף גופה לפניו באור. דבר לא עזר. רקפת - מתביישת. הזוג ביחד כבר 4 חודשים ומקיימים יחסים באופן קבוע. תמיד בחושך. איך שוברים את מעגל הקסמים הזה? איך ישכנע ידידי את רקפת? איך נשכנע את רקפת שאין במה להתבייש?

ברונסון

New member
אולי

שיגשו שניהם מחסני החירום של צהל ויחתמו על שפנפנות <אמצעי לראית לילה > ככה הם גם ישארו בחושך וגם יראו הכל. ברונסון
גם וגם.

אורמור

New member
אני בעד שלבים והדרגה..../images/Emo62.gif../images/Emo42.gif

להמיר <או להאיר> את האפלולית ראשית באור של נר ואחריו עוד אחד.. ובשלבים כשהעלמה תרגיש שאכן אוהב האיש את עגלגלותה ומתענג על מראה גופה אולי היא תסכין ואחר כך תהין להוסיף עוד להבה למעשה האהבה ולאט יחדור האור לחדרים האפלים ואולי תבוא גם בה ההארה.. אור בעד אור מכל סוג <לדעתי גנבו את האייקון של הנר..!!!!>

../images/Emo16.gif ../images/Emo16.gif הנה הוא! ../images/Emo6.gif

והרעיון נהדר, אורמור. היא משנה את האווירה כדי לגרש את הביישנות וזה משהו שלא חשבתי עליו. אני כל הזמן חשבתי איך לעזור לאישה עצמה להתגבר על הביישנות. הלואי ורק יכולתי להגיד לאותה אישה שלא תחשוש לפשוט בגדיה שלא תרגיש בושה שתימתח לפני מראה באור מלא, חושף תיבחן את חמוקיה ואותם גם תלטף תלמד כל קימור ושקע תחפש מה היא מעדיפה תבחן עצמה בלי רתע עם תעוזה מתובלת בחוצפה שתבחר אזורים מועדפים בהם היא מרגישה "בטוחה" וכשמתחילים לצוף היסוסים תתמקד בהם ותגרש המבוכה לא תמיד קל לאהוב עצמך לפעמים זו עבודה קשה אבל תסתכלו לעצמכם בעיניים ותדעו שזה שווה את הטרחה!

אורמור

New member
ועוד משהו למתבוששת..

איך זוג עיניים מלטפות תשכלנה לפייס גוף מסוכסך איך מבט אוהב-יסיר מבוכת גוף מכונס כל גוף וגוף-עטוף ביופי חום וחן והאור בעיני המתבונן אז אם הוא אוהב ואם הוא חושב שיופי בך תני לעיניו ללטף ותרגישי בעצמך את הלמות הלב כשזוג עיניים מלטפות שוזפת ומפייסות גוף מסוכסך-מובך וכשיבוא בך תדעי את יפה. אור ותודה על הנר.. <חשבתי הרומנים ..גנבו..נסתתר הממזר>

בהחלט ../images/Emo70.gif

ב-ד-י-ו-ק. וברשותך, האיש מבקש להראות את השיר לגברת. זה בסדר? מחכה לאישור. נ.ב.: מה יש לך נגד הרומנים????????

אורמור

New member
בסדר גזוז אפילו..

ובכבוד!!!! ואם זה יתרום.. עשיתי את היומית.. ובעיניין רומנים.. אי אפשר לסמוך עליהם..ולראייה.. אני בת לאוכלי ממליגה וזה לבד מעיד על כך שאי´פשר לסמוך.. ושיהייה שבוע סבביקי לכולםםםםם אור

תודה, אחותי (לצרה) ../images/Emo140.gif

שני המסרים שלך הועברו הלאה. מבטיחה לעדכן.

למעלה