רציתי רק להבהיר משהו..

נרו2

New member
רציתי רק להבהיר משהו..

לפני כמה שבועות פירסמתי שאלה: "האם יש דבר כזה א-מיניים שלא מאוננים?". הסיבה ששאלתי את זה כי חשבתי שדוקא אף אחד מהא-מיניים מאונן כי אני לא מאונן בכלל. אבל אז גיליתי שיש שכן מאוננים ואז בגלל זה שאלתי את השאלה הזו. אני לצורך העניין ובכלל לא מאונן אף פעם. אז רציתי רק להבהיר את זה שלא יחשבו עלי שאני כן. ושלא יחשבו שאני חושב שכל הא-מיניים כן מאוננים. תודה וסליחה.

queen helen

New member
אני רק שאלה

מה כ"כ רע באוננות, שאתה טורח להסביר בשרשור שלם שאתה לא מאונן? ז"א - מהבחינה הדתית, נאמר שאני מבינה, אבל רובנו כאן חילוניים, ובין אם אנחנו מאוננים או לא, אנחנו לא רואים בזה שום בעיה, ולא מרגישים צורך להתנצל על זה.

נרו2

New member
פשוט חשבתי שמדבריי נוצר הרושם...

שאני כן מאונן ואני לא. אני רואה בזה משהו רע, פשוט אני לא רוצה שאנשים לא יבינו אותי נכון.

Berethor

New member
יש דברים שהשתיקה יפה להם

זה שאתה רואה בזה דבר רע זה רע.

נרו2

New member
בסך הכל רציתי...

שאנשים לא יחשבו שאני אומר שכל הא-מיניים חייבים לאונן. זה הכל.

Berethor

New member
מי היה חושב דבר כזה אבל

ברור לי למה יחשבו תדבר ההפוך אם כבר, אבל גם הוא מכליל ולא נכון, אם כבר יש אחוז יותר גדול שכן..

נרו2

New member
ועוד דבר קטן:

לא רציתי שמידברי יבינו אולי שא-מיניים אמורים לאונן..

Berethor

New member
אוקיי

כל אדם מספיק פיקח יכול להבין את זה אני חושב, בכל זאת זה א-מיניות. אבל לי חשוב יותר שלא יבינו גם תדבר ההפוך, בקיצור מי שמתאים לו שיאונן, מי שלא לא, אין שום דבר רע בזה, אף אחד לא נפגע.

Berethor

New member
הבחינה הדתית היא דיי צבועה

כי הרי במין יש סיכוי שצד אחד יפגע(אם הוא לא מעוניין, לא נהנה מזה, לא מסופק מזה וכו), באוננות אין סיכוי כזה.

orald

New member
מה הקשר לצביעות? לא שלדתות חסרה צביעות.

ומה הקשר לפגיעה באחרים ולאיסורים מהדת? להפך, הדתות השולטות באזור כולן אוהבות ומעודדות לפגוע.

הדת אוסרת על אוננות, 'כי זה חטא' וממליצה

לקיים יחסים עם אישה, אפילו זונה כדי להמנע מהחטא הזה. החטא הזה אפילו גדול יותר מהחטא של לשכב עם אישה נידה. זו צביעות. כי הדת היהודית לפחות, משווקת את עצמה כהומנית (דרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום..") והיא מציירת את החטא כדבר שלילי ופוגע ואת המצווה כדבר הנכון. מצווה לקיים יחסי מין. חטא לאונן. והמבין יבין..

orald

New member
הכוונה הייתה להראות שהדתות הן צבועות מיסודן.

ואלימות, מדכאות וחסרות צדק.

Berethor

New member
וגם אם הייתה כן? מה קרה?

חוץ מזה מזה משנה מה היינו חושבים? זה משהו שאתה עושה עם עצמך, איך זה רלוונטי כל כך עלינו..

למעלה