רציתי להתייעץ אתכן בקשר לאטרף הבדיק

מצב
הנושא נעול.

ריקי בש

New member

אני עומדת להתחיל עוד טיפול בקרוב ורציתי לשאול- האם זה באמת הכרחי האטרף הזה שבכל יומיים לקום ב- 5.00 בבוקר ולנסוע לבית החולים לבדיקות או שאפשר לעשות את זה בקופ"ח? בדיקות דם- לא בעייתי, אבל US אולי תהיה כאן בעיה.. מה אתן אומרות מנסיונכן? אגב- אני חברת מכבי ועומדת לטפל באסף הרופא.

את בהחלט יכולה לקחת טפסי הפניה

אני עומדת להתחיל עוד טיפול בקרוב ורציתי לשאול- האם זה באמת הכרחי האטרף הזה שבכל יומיים לקום ב- 5.00 בבוקר ולנסוע לבית החולים לבדיקות או שאפשר לעשות את זה בקופ"ח? בדיקות דם- לא בעייתי, אבל US אולי תהיה כאן בעיה.. מה אתן אומרות מנסיונכן? אגב- אני חברת מכבי ועומדת לטפל באסף הרופא.
ולעשות בדיקות דם בלבד בקופה עצמה. לא כל פעם צריך גם US אז פשוט תנווטי.

ריקי בש

New member
נכון, רק שיש בעיה עם מועד קבלת התשו

ולעשות בדיקות דם בלבד בקופה עצמה. לא כל פעם צריך גם US אז פשוט תנווטי.
נכון, רק שיש בעיה עם מועד קבלת התשו
בות... ניסיתי את זה בעבר וזה היה פשוט טרוף עד שקיבלתי את התוצאות של בדיקות הדם... כדי לדעת איך להמשיך עם ההזרקות באותו היום. אני מניחה במחשבה שניה שעדיף לעשות זאת בבית החולים כי כך גם הרופאים מתקשרים ונותנים הנחיות להמשך לפני הצהריים. טוב, נחזיק אצבעות ונקוה שיהיה לכולנו בהצלחה!

דש1דש

New member
ממש אין צורך!

ממש אין צורך!
אני לוקחת הפניה מהרופא - מצלמת אין ספור פעמים (נו מה לעשות - אצלי יש המון דקירות עד לרגע המיוחל) והולכת כל יומיים למכבי לעשות בדיקת דם. התוצאות בטלפון באותו יום בין 2 ל-3. מקסימום - כשמתקרב - אם חשוב תוצאות יותר מוקדם אז עושים בבי"ח.

ריקי בש

New member
יש לי טראומה מתשובות בטלפון...

ממש אין צורך!
אני לוקחת הפניה מהרופא - מצלמת אין ספור פעמים (נו מה לעשות - אצלי יש המון דקירות עד לרגע המיוחל) והולכת כל יומיים למכבי לעשות בדיקת דם. התוצאות בטלפון באותו יום בין 2 ל-3. מקסימום - כשמתקרב - אם חשוב תוצאות יותר מוקדם אז עושים בבי"ח.
בפעם היחידה שהצלחתי (שהסכימו בכלל) לקבל תשובות בטלפון של בדיקת בטא- נתנו לי תוצאות לא נכונות ורק האינטואיציה שלי אמרה לי שיש טעות במספר שקיבלתי.. וכך היה (והסוף לא היה טוב). טוב, כנראה שאצטרך להשכים קום יום כן ויום לא ולסתום את הפה ולנסוע למחלקה. זה אחד היתרונות באסף הרופא לעומת אסותא. מקבלים טלפון עד 12.00 בערך עם המשך הנחיות לטיפול. מאוד יעיל ומאוד מוריד מהלחץ לדעתי. בהצלחה !!!!

דש1דש

New member
../images/Emo4.gif

בפעם היחידה שהצלחתי (שהסכימו בכלל) לקבל תשובות בטלפון של בדיקת בטא- נתנו לי תוצאות לא נכונות ורק האינטואיציה שלי אמרה לי שיש טעות במספר שקיבלתי.. וכך היה (והסוף לא היה טוב). טוב, כנראה שאצטרך להשכים קום יום כן ויום לא ולסתום את הפה ולנסוע למחלקה. זה אחד היתרונות באסף הרופא לעומת אסותא. מקבלים טלפון עד 12.00 בערך עם המשך הנחיות לטיפול. מאוד יעיל ומאוד מוריד מהלחץ לדעתי. בהצלחה !!!!

במכבי התוצאות ניתנות באופן ממוחשב - לא ע"י אדם - וזו אותה תוצאה שתיהיה מחר במחשב... והיום - עם ילדה להביא לגן - מאוד נוח לי - מאוד מקווה שלא אצטרך משהו אחר..... מאחלת לכולנו שבקרוב מאוד כל הבדיקות יהיו רק חלבון עוברי ושקיפות עורפית!!!!!

ריקי בש

New member
אמן ואמן!

במכבי התוצאות ניתנות באופן ממוחשב - לא ע"י אדם - וזו אותה תוצאה שתיהיה מחר במחשב... והיום - עם ילדה להביא לגן - מאוד נוח לי - מאוד מקווה שלא אצטרך משהו אחר..... מאחלת לכולנו שבקרוב מאוד כל הבדיקות יהיו רק חלבון עוברי ושקיפות עורפית!!!!!
אמן ואמן!
הבעיה עם הממוחשב שכל פעם הייתי רצה אחרי עבודה ישר לקופ"ח ומגלה שאין עדיין תוצאות עד 17.30 אם לא מאוחר יותר ודרך האינטרנט זה גם לא היה יעיל במיוחד... אם נוח לך כך- סבבה! שימשיך כך אבל לא לעוד הרבה זמן כי בקרוב נהיה בהריון, נכון? ואז לא צריך לעשות "כל כך " הרבה התרמות דם .... הלוואי!!!!

מצב
הנושא נעול.
למעלה