רציתי להיכנס עכשיו

LuNaTiC

New member
רציתי להיכנס עכשיו

ולקנות דברים והכל.. לראות את כל האתר כי עוד לא הספקתי.. ואי אפשר להיכנס!!!!! התעצבתי.. ובשביל זה עוד הפסקתי את הקריאת פאנפיקים המטורפת שלי.. ולמה לא? דראקו והרמיוני.. אני כל כך אוהבת פאנפיקים שבהם דראקו הופך לטוב!!!!!!! ואז הוא עם הרמיוני או ג`יני... i can`t get enough of fanfictions!!!!!!! התמכרתי, וזה כואב... ענבל נ.ב - באיזה בתים אתם בהוגוורטס? אני בסלית`רין! איפה שדראקו! when the night has come and the land is dark and the moon is the only light we`ll see, no i won`t be afraid, no i won`t be afraid, just as long as u stand, stand by me.

נמרה

New member
לי זה גם ככה לא קונה...

ראי כמה הודעות אחורה... בכל אופן התכוונתי שהרמיוני הופכת לרעה זה רע ומאלפוי הופך לטוב זה טוב. לא מתאים לו ג`יני, צעירה מידי. אני בסלית`רין

LuNaTiC

New member
ג`יני לא צעירה מדי...

ובדראקו סיניסטר ממש רציתי שהיא ודראקו יהיו ביחד... אה, אז את גרה בנצרת עלית? מגניב.. אני גרה ממש קרוב.. בכל אופן,זה מעצבן שהרמיוני הופכת לרעה.. אני בכלל לא קראתי פאנפיק כזה אף פעם.. יותר הגיוני שדראקו הופך לטוב - ואני בכלל טוענת שכל הקטע הזה שהוא קורא לכולם מאדבלאד וכל האכילת מוות הזאת (ביטוי דפוק) זה סתם הצגה.. או משהו בסגנון.. בטח כי הוא מפחד מאבא שלו - שנראה לי בנאדם ממש רשע ומרושע, ואולי בכלל הוא תחת השפעת האימפריוס קורס? מי יודע... בהה, אני כל שניה בודקת הודעות חדשות. מכורת פורומים שכמותי. ענבל

LuNaTiC

New member
איזה צ`ט?

או שאת מדברת על פורום כלשהו? הפורום של סלית`רין? אין לי מושג.. בכל אופן, אני בהוגוורטס און ליין (כשהוא עובד) LuNa ואני ראיתי שם שאת מנצרת עלית.. לא חשוב.. אוף, למה אני אוהבת את דראקו???? שמישהו יסביר!! ענבל

נמרה

New member
אה אוקיי

לא כי אני עכשיו בצ`ט של נענע בחדר נצרת עלית... אז חשבתי שאת שם... ובכלל שכחתי שהשארתי הודעה שם בפורום... ובקשר לדראקו, אין לי מושג, אבל גם חברה שלי פשוט מתה עליו... בעיה קבוצתית... טוב אני לא שופטת אותה, הרי סך הכל אני אוהבת את לי ג`ורדן ואין לי מושג למה דווקא אותו... אהבה ממילה ראשונה...

LuNaTiC

New member
כי לי ג`ורדן חמוד, הוא גאון

מדרגה ראשונה משהו מרגיז אותי: למה פרד יותר מצחיק מג`ורג`? הם אמורים להיות שווים בזה! לדעתי... ענבל

נמרה

New member
פרד לא יותר מצחיק מג`ורג`!

בכלל, כל פעם שאני קוראת קטע שמתייחס לשניהם אני בכלל לא שמה לב מי אומר מה... אני מחשיבה אותם כאחד... אני יודעת שאני פוגעת בזכויות האינדווידואליות שלהם (הם דמויות בספרים! אין להם אינדווידואליות!) אבל ככה יוצא לי... וגם כשאני מדמיינת אותם אני מדמיינת בן אדם אחד משוכפל לשניים, אבל את זה אפשר להבין, הרי הם תאומים. נ.ב. בא להעביר את זה לאיציק כמו שפגעסוס אוהב לקרוא לו?

LuNaTiC

New member
אז זהו, שפרדי כן...

יותר מצחיק.. וכשאני רואה אותם בראש שלי, הם גם נראים קצת כמו אחד, אבל אני בהחלט שמה לב לאישיות הנפרדת בתת מודע שלי (או משהו כזה). לג`ורג` אין יציאות טובות כמו לפרד.. הם אמנם שותפים במעשים ובהכל אבל.. לפרד יש יותר חוש הומור.. ולא הבנתי את הקטע של איציק ענבל

נמרה

New member
איציק=ICQ

נשמע דומה...... לא משנה, לא יודעת למה כתבתי את זה.

נמרה

New member
נקבע שעה

(לא עכשיו) לדוגמה מחר ב10 בבוקר ונוכל להתכתב באין מפריע.

LuNaTiC

New member
בואי נראה,

10 זה קצת מוקדם.. תלוי מתי אני הולכת לישון היום:) מה המספר איי סי קיו שלך? ענבל

יש לי בעייה....

בני כמה אתם אנשים, שיש לכם רמה כ``כ גבוהה באנגלית? אני בת 14, ויש לי ממוצע 97 באנגלית, ובכל זאת, אני לא יכולה לקרוא את הפאנפיקים ואת הספרים באנגלית, ולשבת עם מילון ביד זה לא מהנה... אז, איך אתם עושים את זה?

דוד דב

New member
מילון ?

איזה מילון .. ? בדארקו דורמיינס וסיניסטר לא השתמשתי פעם אחת במילון ... אף על פי שמישהו דאג נורא לספר שבסיניסטר הרמוני הופכת להיות רע אף על פי שעוד לא הגעתי לחלק הזה ... (תודה רבה) .. אבל זה לא ממש מסובך הקריאה שמה

LuNaTiC

New member
תגובות לכל מיני דברים

1- האי מייל שלי הוא [email protected] 2- אני לא אמרתי שהרמיוני הופכת לרעה בדראקו סיניסטר. אני לא אמרתי דבר כזה בכלל. סליחה אם הבנת לא נכון וחוץ מזה תגלה בעצמך מה יהיה. 3- הממוצע שלי באנגלית הוא משהו מגעיל בגלל שאני תלמידה ממש גרועה והמורה ממש לא סובלת אותי. אבל לקריאה אין קשר לזה.. ועוד משהו, אני בת 15.. וחוץ מזה, בכלל לא כדאי להשתמש במילון כשקוראים ספר או פאנפיק באנגלית. זה סתם עצבים וזה אל עוזר. ענבל

אבל איך...

לדעתי זה קשור ועוד איך לקריאה- צבירת אוצר מילים ובנה טובה יותר של משפטים. חוץ מזה, מה שנכון- נכון- זה מזה עצבים עם מילון!

דוד דב

New member
נכון ובגלל זה

אף אחד לא יושב עם מילון .. פשוט לומדים לפני שקוראים את הסיפורים האלה וככה יש אוצר מילים גדול

Prongs

New member
אני אמריקאי

נולדתי בארה``ב ואני מדבר אנגלית בבית אז זה לא ממש בעיה. ואני בן 14. Professor Prongs J. Potter

LuNaTiC

New member
אההההה למה עליתם לארץ??

אמריקהההה סתם סתם, יש לי.. אהבת ארץ מסויימת...

למעלה