רפי המלך, עמוק באדמה עמקו באדמה

dht160

New member
רפי המלך, עמוק באדמה עמקו באדמה

רגע רגע, אל תצאו מההודעה. אני מדבר אליכם אנשים שרייטינג לא ממש מענין אותם או לא קוראים נתונים. השבוע נאי עושה מדור קצר ופשוט שכולם יכולים להבין . נסו בבקשה: הסיכום השבועי ברייטינג לשבוע שבין 16.11-22.11. 'כולבוטק' גם השבוע במקום השני. עם ירידה קלה מ 21.6% ל 20.9%. 'המופע של סטיב' עושה עלייה. ממשיך ליפול (נניח שאתם לא יודעים את הנתונים של השבוע) והוא מגיע בקושי למקום העשירי שם הוא יושב לו בתיקו עם משחק הכדרוגל של טלעד ועם 16.4% יאיר לפיד' פתח את העונה עם 17.1%. רייטינג שרק יעלה בשבוע הבא כאשר המלך פיראס חורי הראשון הלא הוא המנצלח של פ'פרוייקט Y' יגיע לראיון ראשון אצלו כמבון שזהו השבוע של רשת. 4 תוכניות מתוך 10 המובילות הם שלה. סדרות רכש: את זה שפרק פתיחת העונה של 'סקס והעיר הגדול' השיג נתון מדהים של 15.2% אתם יודעים אבל אחריה ניצבת '24' עם ממוצא של 2 פרקים של 8.4% ואז ישמחו לשמוע המעריצים שפרק לפני סיום העונה השיגה 'להתחיל מחדש' 8.2%. זאת לעומת הנתונים הבאים שלא ישמחו לשמוע המעריצים. הפרק השלישי של 'עמוק באדמה' והפרק הלפני האחרון של 'זהות בדויה' השיגו 6.1% גם משחק הכדורגל של ערוץ 10 מאכזב לאחרונה. השבוע עם 6.3% . טוב נו, לפחות אפשא להתנחם ב 7.3% המצויינים של פרק הבכורה של 'מעורב ירושלמי'. גיא

A.L (boy)

New member
לגבי עמוק באדמה..

זו סדרת רכש שמשודרת אחרי השעה 11!! יש מבוגרים שקצת יהיה להם קשה לעכל את זה (למרות שאתמול ממש הכרחתי את אבא שלי לשבת ולראות), והמון צעירים בשעה כזאת, ביום שישי, ב-ח-ו-ץ..

dht160

New member
כן. ועוד מעט שנאי יסים הודעה על

סדרות רכש בערץ מסחרי אני יתייחס לזה מאוד גיא

בוביץ

New member
בהתחשב..

שללהתחיל מחדש לא היו פרסום בארץ ושודרה בשעות שאף אחד לא ידע בדיוק מתי תשודר להתחיל מחדש עשתה הישג רב בעונה הזאת רק מראה שעם פרסום ושעות סבירות היא היתה מצליחה אפילו יותר

למעלה