רע לי ונאחס לי

רותי ע

New member
רע לי ונאחס לי ../images/Emo10.gif

מותר לקטר כאן? מחר היינו אמורים לצאת לנופש בצפון אחרי שלא יצאנו לשום טיול מהקיץ. הזמנתי מקום בצימר מקסים, הכנתי מסלולי טיולים ואז... אתמול מתקשרים מהגן שעמית עם 39 חום. ומאז הוא לסרוגין עם חום וסובל. אז ביטלנו
וכדי להוסיף לכיף אני כבר 15 יום חולה. ו-10 ימים עובדת משרה מלאה כשאני חולה. וביום שבת הגעתי למוקד כי לא יכולתי לנשום. אחרי זה היתה קצת הקלה וחשבתי שאני מחלימה ועכשיו שוב הדרדרות ואני בקושי נושמת והשיעול קורע אותי. מחר עוד פעם לרופאה. שבטח תגיד וירוס
אוףףףף......

למה את עובדת כשאת חולה?

לא מגיעים לך ימי מחלה? בנאדם חולה צריך לשכב בבית ולא להיקרע בעבודה. זה לא בריא לו, וגם לא לסביבתו. תהיי בריאה ותרגישו טוב שניכם.

רותי ע

New member
כי אני רוצה להמשיך לעבוד ../images/Emo10.gif

אחרי חודשיים אני לא יכולה להרשות לעצמי להעדר שבועיים...

אוי, רותי!

לדעתי, תנערי את הרופאה. אין מצב שזה וירוס כל-כך הרבה זמן. והבאסה על ביטול הטיול. אני יודעת כמה תכננת והתכוננת. קבלי
לעידוד, בתקווה שעד מחר תקומו חדשים ומחודשים.

רותי ע

New member
עכשיו אני עם ילדון רותח על הידיים

39.5 והאקמולי עוד לא השפיע. אז בינתיים ההנקה מרגיעה אותו.

odeia

New member
רפואה שלמה רותי וגם לילדון

תתקשרי אלי מחר בבוקר נדבר עליך.

עדי 5

New member
באמת אוףףףףףףףףףףףף

איך תמיד הילדים יודעים לחלות בזמן הכי לא מתאים(לא שיש זמן מתאים אבל...) תרגישו טוב ותנוחי בסוף שבוע כמה שיותר .

שי ז.

New member
קודם כל תרגישו טוב

אל תוותרי לרופאה. אבא שלי גם חשב שחטף וירוס ואחרי שבועיים התברר שיש לו דלקת ריאות ובנוסף לכל הוא גם קיבל שבר מהשיעול ויצטרך לעבור ניתוח.

הילהל

New member
החלמה מהירה לשניכם../images/Emo24.gif

תנוחי טוב בסופ"ש. אל תזיזי אצבע!

אמאורית

New member
תרגישי טוב../images/Emo101.gif

זה האביב הדפוק הזה, ההתנדנדות מחום לקור - שינויי מזג האוויר. אני גם עוד לא בשיאי - ואני יכולה להבין על מה את מדברת. תרגיש טוב - ואל תוותרי לרופאה. והחלמה מהירה לעמיתוש שבטח סתם חטף "וירוס", ואני מקווה שתצליחו לממש את הנופש בפעם אחרת!

למעלה