רעיונות לתחפושת אריה דיי דחוף

adimayer

New member
רעיונות לתחפושת אריה דיי דחוף

ביום שבת (מחרתיים)יש בגן של הילד פסטיבל קיץ. הנושא של הקבוצה של הבן, הוא תיבת נוח. דניאל צריך להגיע מחופש לאריה (משהו לא כבד מידי כי יהיה מאד חם). על הארוע הנ"ל ידוע לי כבר מלפני חודשיים, אבל כמו אמא טובה רק עכשיו אני מתחילה לחשוב שהתחפושת היחידית שיש לי בבית זה קאובוי וחיפושית משה רבינו (של הבת). יש למישהו רעיון איך ניתן לעשות בזמן כה קצר משהו סביר. יש לי אפשרות ללכת לקנות מחר, אבל כמובן שתחפושות מוכנות לא אמצע. אשמח לכל טיפ תודה

adimayer

New member
תודה רונית, אבל ראשית אני גרה

בארופה -גרמניה ווולמארט אין כאן בכל פינה כמו בארה"ב. הכי קרוב אלי זה כשעתיים נסיעה לכל כיוון. ושנית אני גרה בכפר קטן, כך שחנויות שמתמחות במסיבות קצת קשה למצוא כאן. בכל אופן הייתי מעוניינת יותר לדעת אילו אביזרים כדי לקנות שיכולים לעזור לי אולי ליצור משהו בעצמי. תודה

EfratUK

New member
לא יודעת אם תאהבי...

אבל: מכנסים וחולצה זהובים או ב'זים (כמו הפרווה), רצועת בד צרה, תפורה לגליל וממולאת כדי ליצור זנב, ותפורה למכנסיים, עם 'שוונצים' בקצה מצמר חום/זהוב (תקני כדור זהוב וכדור חום). איפור לפנים יכול להיות אפילו מאיפור שלך אם יש לך, או אם תמצאי ערכה קטנה של איפור לילדים, כדי לצור אף,שפה עליונה ושפם של אריה (שלחי לי מסר אם את רוצה לדעת יותר על הדרך לאפר אותו. אני מאפרת בחיי הקודמים ואני אשלח לך איור של איך לעשות את זה פשוט וקל), רעמה זה הקטע הקשה. חשבתי על 'כובע' עשוי מגרב נילון או המכנס של הגרביון או אפילו בד בצבע ב'ז שתקני, עדיף שיהיה קצת סטרץ', שתפור לצורה של כובע, שעם מחט גדולה תשחילי 'שוונצים' של הצמר החום/זהוב, שיצור רעמה. מקווה שזה לא נשמע יותר מדי מעפאן, אבל זה מה שעולה לי בראש כרגע. בהצלחה!!!

iris mom of two

New member
הקדמת אותי ../images/Emo13.gif

רק הכובע: כובע רגיל של שמש בצבע חאקי עם רעמה מלבד תפורה לכובע.

adimayer

New member
אפרת ואיריס המון תודה

קראתי את ההודעה כבר היום בבוקר, אבל רק עכשיו יוצא לי לענות. אפרת שמעתי בעצתך, קניתי מספר אביזרים ועשיתי תחפושת (אני חושבת) בכלל לא רעה. לכובע הוספתי גם אוזניים שנראות חמודות, למרות שהאיש טוען שזה יותר מזכיר שפן מאריה
, אבל הזנב נראה ממש מדליק. לגבי איפור הפנים, לא נראה לי שאאפר את דניאל מאחר והוא כל הזמן אומר לי שהוא לא רוצה. בכל אופן מצאתי משהו באינטרנט שמסביר שלב אחרי שלב כיצד לאפר את הפנים לאריה. יש לי מעט צבעים, בכל אופן אראה מה אוכל לעשות מחר, אם בכלל. כמובן שברגע שיהיו תמונות אשלח אותם. שוב המון תודה לילה טוב

למעלה