רעיון

dark spy

New member
רעיון../images/Emo62.gif

אני רואה כמה כלבים מוצעים פה לאימוץ כל הזמן (בחתימות והודעות) ואני אוהב לבנות אתרים אז החלטתי לבנות אתר שבו אני אפרסם כל כלב לאימוץ שאת פרטיו (קצת עליו, תמונה...) ישלחו לי לאי מייל בצירוף מספר טלפון ו/או כתובת האדם שאצלו הכלב נמצא כרגע וככה לקשר בין כלבים שמחפשים בית חם (ומוצאיהם) לבין אנשים שמחפשים כלבים... אז אם יש הצעות, מישהו שרוצה לעזור (איכשהו) וכו' אתם מוזמנים (ואף מתבקשים) לכתוב כאן

Benten

New member
נשמע מעולה!

בהחלט יוזמה מבורכת אם כי מכל האתרים שמסתובבים יהיה לך קשה להפנות את כולם לאתר שלך. אם תצטרך עזרה בעיצוב או אנימציה-תשלח מסר

dark spy

New member
התחום שאני צריך בו הכי הרבה עזרה

זה שרת חינמי עם מספיק מקום אבל בלי הרבה באנרים (כן, אני יודע שהדרישות די מוגזמות אבל אם יש אני אשמח לשמוע)

dark spy

New member
tripod...

נותנים 20 מגה... זה ממש לא מספיק... טוב, אני אלך ל150m.com שנותנים מאה וחמישים מגה (כמה מפתיע) למרות שיש שם מליון באנרים

niko girl

New member
רעיון נחמד!

יש לי אפילו מודעה! אבל אין לי תמונה :/. למסירה באזור אילת או הדרום. הוא חום קטן הוא זכר. יש לו אף לבן. והוא מאוד חמוד וצומי.

dark spy

New member
אז ככה:

האתר יצא לאוויר העולם kambah.150m.com יש קצת באנרים אבל לא נורא, יש עדיין בעיות כי זה יומו הראשון ואין לי כוח לסדר הכל היום אבל הן צפויות להיפתר מחר (בעיקר התמונות בתפריט שכל כך מתוקות אבל לא נורא...) אתם יכולים להתחיל לשלוח למייל שלי הודעות ומומלץ עם תמונות [email protected] ושוב, אם למישהו יש הצעות, הארות, הערות וכו' אתם מוזמנים לכתוב לי כאן או במייל

dark spy

New member
כפי שהבטחתי כל הבעיות נפתרו

והאתר מושלם... פשוט תתחילו לשלוח כלבים :)

niko girl

New member
../images/Emo9.gif תודה!

פשוט מצאתי אותו רק היום והוא סתם מסתובב בקיבוץ.

למעלה