רעיון למתנת-תודה

שירלית28

New member
רעיון למתנת-תודה

שלום, אני מתחתנת בעוד כחודש (
), ואת שמלת הכלה שלי קניתי מחנות מדהימה, בה המעצבת והמוכרת היו קשובות, רגישות, עוזרות, תומכות, מדהימות ומשתדלות, באמת מעל ומעבר לציפיותיי ולמה שאני מכירה מחברות שהתחתנו. רציתי לקנות להן משהו קטן, שאביא להן כשאלך לקחת את השמלה כמה ימים לפני החתונה. מדובר במשהו קטן כדי לומר תודה על ההשקעה מכל הלב, איזו מזכרת או משהו מרגש, עדיף משהו שאוכל לכתוב עליו בצורה כלשהי משפט או שניים של תודה. רעיונות? תודה! שירלי

אממ

את יכולה לחרוט תודה או משפט תודה על מחזיקי מפתחות/עטים/משטחי עץ למיניהם/שעונים בחנויות שמתמחות בכך את יכולה לקנות להן שוקולד ולעצב את העטיפה באופן אישי ועל זה לכתוב תודה את יכולה לקנות מסגרת לתמונה מעוצבת או לעצב בעצמך ולהכניס תמונה שלך לבושה בשמלת כלה שלהן ומחזיקה שלט שכתוב עליו "תודה"

שירלית28

New member
תמונה היתה הרעיון הראשון שלי

אבל אני לוקחת מהם את השמלה יומיים לפני החתונה כדי להתארגן בבית, אז כשאבוא לקחת (ולתת את מתנת התודה) עוד לא תהיה לי תמנה שלי עם השמלה... אהבתי מאוד את רעיון השוקולד- יש לך מושג איפה עושים דבר כזה? תודה רבה על העזרה
אשמח לעוד רעיונות בסגנון...

את יכולה לעצב בעצמך

פשוט לקחת שוקולד נגיד פרה ולעטוף אותו בעטיפה שאת מכינה- מדפים יפים ומיוחדים ועליו לכתוב משפט תודה או תודה את יכולה גם לקחת קופסת שוקולדים ולעצב יפה את העטיפה-אני הכנתי כזה עם ילדים שאני עובדת איתם למישהי שעזבה בצוות ואז יש גם את הקופסה שאותה אפשר לעצב תראי את התמונה המצורפת

שירלית28

New member
וואו, ממש מקסים!

איזה רעיון נהדר ואיזו יצירתיות
אני בהחלט אקח את הרעיון לתשומת ליבי ואנסה ליישם. תודה!

למעלה