רעיון למתנה - פילם עם סיפור או אגדה

רעיון למתנה - פילם עם סיפור או אגדה

מחפשים רעיון למתנה מדליקה לחבר/ה?! קחו מצלמה על פילם של 24 תמונות , אביזרים נלווים (יפורט בהמשך...) ומישהו שיצלם אותכם. חפשו מקום יפה שבו תוכלו להצטלם, נגיד חוף הים או פארק שעשועים, תתחילו להצטלם עם שלטים כאשר כל שלט הוא עוד משפט בסיפור / בברכת היום הולדת. אפשר ללכת על כיוון הברכה הרגילה כאשר בכל תמונה אתם אוחזים בשלט אחר, בפוזה אחרת (חשוב לשמור על קשר ורצף בין התמונות). לבסוף... תנו לחתן היום הולדת או למישהו האהוב את הפילם + אלבום מיוחד, קחו אותו לקניון לאיזה ארוחה קלה, בקשו ממנו שישים את הפילם לפיתוח וסוף הארוחה לכו לקחת את אוסף התמונות... וסדרו אותו יחד באלבום. היא או הוא יהנו עד מאוד... בהצלחה!

אבל מה עם עיצוב האלבום עצמו ?!

כאילו כמו האלבומים שעושים היום למשל לחתן וכלה ?! מה זה לא כאילו לא כדאי גם ?! קצת השקעה,יצירתיות מה עם מעט דמיון והנה לכם מתנה הכי טובה שיכולה להיות בכלום השקעה חומרית אבל מלאת השקעה רגשית !!! שבלולית תוכל להסביר לכם,אם איזה חומרים להשתמש (הכל,אפילו דברים שזורקיםבעיקר) ....

גם אפשר...

ברור שאפשר ואפילו גם רצוי... אבל אז אין גורם הפתעה, שהרי אלבום מעוצב (כמו של חתן וכלה) מצריך קודם את התמונות ואז פיתוחים בגדלים שונים וכו´. היום ניתן למצוא אלבומים פשוטים ומיוחדים, אפילו ללא עיצוב נוסף הם מקסימים, הרי התמונות עצמן הן העיקר במתנה הזו...

מממממ...

את יודעת מה ?! אני חושב שאלבום מעוצב מלבד התמונות עצמן,הוא בעל אפקט השפעה רגשית גדולה יותר מאשר אלבום כזה רגיל שקונים בחנות בכמה שקלים... אני יודע כי אני הכנתי כאלה וראיתי איזה אור היה לחברים ולמשפחה בעיניים כשקיבלו אלבום כזה,שלא אזכיר את כל החיבוקים והנשיקות הרבים שקפצו עליי וגם העובדה שדיברו על המתנה הזו בכל העיר
לא באמת,המלצה לכולם,מעט להשקיע יותר ועם קצת דמיון ויצירתיות אתם פשוט תוכלו ליצור אלבום עיצובי פשוט נפלא ! וזו המתנה הכי טובה ואני רק מקווה שאי פעם גם לי יעשו אלבום כזה...

למעלה