רעיון בזמן שנותר... :)

maya254

New member
רעיון בזמן שנותר... :)

טוב יש לי רעיון נחמד ל"חפש והשמד" בזמן שנותר.. צריך משהו יצירתי ומצחיק אז ניראה לי שזה נחמד... תכננתי לעשות את זה עם חברה שלי אבל זה לא יצא \= אוקיי תקחו מישהו להצטלם איתו (אם זו בת תלבישו אותה בבגדי בן) תקחו מן קרטון כזה ותדביקו עליו תמונה מודפסת של ג'ארד או מי שאתם רוצים מהלהקה ותכתבו למעלה בקרטון a celebrity. אתם תלבשו חולצה של 30... כדאי להכיין.. תקשרו ליד דגל ישראל, תחזיקו מגב ובובה של סוס (זה עדיף מסוס אמיתי.. חח יותר מצחיק) וגם בובה של ליצן (אפשר לצרף עוד מישהו שתחפשו אותו לליצן), שימו על הראש כובע ורוד, קחו בובה של תינוק ועל הפנים שלכם תציירו עם עפרון שחור של העיניים את הסמלים של 30... עם כיוון השעון (כאילו נכון יש את הסימנים האלה שהמשמעות שלהם זה שלושים שניות למאדים אז תציירו אותם עם כיוון השעון, נגיד הש הרומית הזאת או מה שזה לא יהיה תהיה במצח, השעון חול הזה על הלחי מצד ימין וכן הלאה וכן הלאה חחחח), טוב ואז אין ברירה להחזיק כפית של גלידה או שתהיה גלידה בתמונה חח ולהכניס את הרגל לתוך קופסת קוטג'. אם אפשר לצרף עוד מישהו עם מדים לתמונה זה גם טוב.. (עוד נקודות) אפשר לכתוב על החולצה שתכינו Israel loves 30 seconds to mars ואז ככה הם בכלל יאהבו אותנננו!

רעיון נחמד ../images/Emo9.gif

אבל נגמר הזמן.הזמן עבר היום ב2 לפנות בוקר. או מה שלא כתבתי כשתרגמתי את זה.. אני לא זוכרת כל הקטע במשימה זה שכל אחד יעשה גם משהו לבד, זה היה חייב להיות משהו קבוצתי, למרות שאהבתי את המאמצים של אנשים.. אני מקווה שחלק מכם כן שלחתם להם תמונות.. אני לצערי, חולה בבית.

maya254

New member
מישהו יודע מתי יכריזו על הזוכה ואיך?

הם ישלחו לו מייל? איך זה הולך חחח...

הם בטח יודיעו בטוויטר

נחכה ונראה, עכשיו בדקתי וכל מה שהם כתבו זה שהם קיבלו הרבה מיילים ושהם עכשיו מתכננים כבר את השלב השני

למעלה