רמת טגרטול??????????

bengar710

New member
רמת טגרטול??????????

יום רביעי 30.11.11- התחלתי טיפולי IVF (זריקות הורמוניות ) בתאריך 17.10.11 בדיקת רמת בדם טגרטול היתה 8.5 1.12.11 – עשיתי בדיקת דם טגרטול- ועדין אין לי תשובה השאלה - כל כמה זמן צריך לעשות בדיקת רמת טגרטול בזמן טיפול IVF ? ואם הרמה עולה או יורדת מה עושים (לוקחים יותר או פחות - טגרטול 600 מ"ג כיום)? ומי אמור להגיד לי על כך?? ואיזה כמות????? אני נורא מבולבלת וגם הרופאים ב- IVF לא יודעים מה עושים. ובמקביל הייתי גם במרפאת בהריון בסיכון גבוה שגם שם לא ידעו לענות .

ראשית תנשמי עמוק

הלחץ לא יתרום לך
שנית, אנחנו לא רופאים ולא מייעצים ! מי שאמור לייעץ על רמות תרופה בדם זה הנירולוג לא רופא פריון ולא מרפאת בהריון בסיכון גבוהה (שנכנסים לפעולה ברגע שיש הריון). תפני לנירולוג המטפל שלך בהקדם להתייעץ איתו על טיפול ומעקב במהלך טיפולי IVF

מצטרפת לעדי.הכי חשוב שתשמרי-

על עצמך,בלי לחץ,דאגות וסרטים מיותרים.תדברי עם הנוירולוג-אצלי הוא היחידי שהיה הכתובת בהריון

עדידי127

New member
בלי לחץ, זה גם לא טוב להריון

בדיקת רמת התרופה בדם נועדה לוודא שבמהלך הטיפולים וההריון הרמה נשארת אחידה. כפי שנאמר, מי שאחראי לפקח על הנושא הוא הנוירולוג ולכן ההריון והטיפולים צריכים להיות מתואמים מול כל הגורמים הרלוונטיים, גם מרפאת ה- IVF וגם ביקור סדיר אצל הנוירולוג. לפי הנוירולוגית שלי, בהמלך ההריון הביקור צריך להיות אחת לחודש במקום אחת ל- 3 חודשים. תשאלי את הנוירולוג שלך ואולי גם במהלך הטיפולים את צריכה להגיע לביקורת לעיתים דחופות יותר. בכל מקרה, תנסי להשאר רגועה ובלי לחץ. זה לא עוזר לאפילפסיה ולא לכניסה להריון. סוף שבוע נעים.

למעלה