רמת גן מתחילה לחגוג

רמת גן מתחילה לחגוג

עננים שחרים רעמים ברקים וגשם אוטוטו יתחיל תכף הבומים יהיו חזקים עננים שחורים נכנסים לרמת גן

יוטו

New member
שאני אשמע - באר שבע מתחילה לחגוג

אני אהיה אופטימי יותר

ice age89

New member
בנתניה אחרי מבול אדיר של כמעט שעה

הגשם הפסיק,עכשיו מעונן עם רוחות חזקות

TheChessMaster

New member
הוד השרון נגמר גשם קל מעונן ברקים:

ממזרח כנראה פתח תקווה נשמעים ונראים אבל אצלי מעונן וגשם קל. אפילו לפני כמה דקות צפונה לי נראה מעונן חלקית!

TheChessMaster

New member
לפי תצ"ל בא מצ-מע בפועל בא מדרום:

אנימ סתכל תצ"ל רואים תחזית מצפון מערב נכנסת אלינו מתפשט מצפון למרכז. בפועל החלון שלי העננים טסים מצפון לדרום. רוח דרום מערבית חזקה. מוזר. שונה ממה שהתצ"ל מראה.

TheChessMaster

New member
אצלי מ"ע גשם קל. רוח דרומית חזקה!

או דרום מערבית. לא משהו מכל העסק המדהים הזה קיבלתי ברקים הרבה רעמים ומטח גשם לכמה שניות בקושי וזהו ! מוזר.

weatherfreak

New member
אנחנו בהחלט מושפעים מאותו ה-CB

הקטלני... זה נהיה ממש מטורף... הכל רועד מהרעמים כאן

TheChessMaster

New member
תופעה לא מוסברת באמת :

אני מסתכל בחלון מולי מערבית לי מסכי גשם רואים תגשם יורד מסכים אפורים מדהים רצים לי מול העניים צפונה ! אני מסתכל טיפה לצד השני רואה עננים שחורים עולים למעלה יענו מזרחה! ואצלי נהיה מעונן חלקית ! ומכל הצדדים גשם ברקים רעמים ברד. מוזר כל כך. הגשם רואים אותו יורד זה אולי 100-500 מטר ממני ! וזה טס צפונה במהירות ! ומדרום לי עננים עולים במהירות ! ובאמצע כלום מעונן חלקית. כשהחזית עלתה בהתחלה עם כל הברקים רעמים ראיתי מעל נתניה תברקים הרצליה צפונית לי. מדרום ברקים פיצוצים שנכנסו לפתח תקווה והאיזור. ואני קיבלתי מהחזית מטח גשם עז של כמה שניות בודדות ומאז מעונן חלקית ! זה לא ייאמן !

למעלה