רכיבה ביחד למפגש....

זאבלה50

New member
רכיבה ביחד למפגש....

אז רוכבים כקבוצה (אלה הבאים מהמרכז) למפגש? או שכל אחד מגיע לבד? אישית.... אני מעדיף לרכב בקבוצה... מה אתם אומרים? ומה עושים בסוף?

nunimon

New member
אני על RR

אני אשמח להצטרף בקבוצה רגועה כי כנראה שאני אגיע בהרכבה וגם חבר שלי יגיע עם וספה (משופרת). אני יוצא מתל אביב

nunimon

New member
זה משהו נדיר מאד.

יש לה פרינג אוירודינמי, עם צביעה קרבית כזו כמו של אש. האגזוז רחב, יש שתי דודים עליונים, פילטר אויר פתוח , המגדש הוא עצום ועושה רעש של משאית שמניעה בבוקר. יש לה 4 הילוכים שבסגירת מצערת של כל אחד הגלגל הולה לווילי. יש לה צמיגים מיוחדים למסלול אבל האחיזת כביש לה לא משהו ... היא סוגרת 220 בלחץ, ו-0-ל100 עומדת עם 600ים מלפני שנת יצור 2000...
אורי, בוקר טוב.. צריך לקום לבית ספר.. אתה שוב חולם בהקיץ... יאללה ! ! אתה מאחר, הנה חיממתי לך את ה CBR600RR בחניה.. נו אתה יורד? הקפה מתקרר ! ! ! אאאאוווווווריייי ! ! ! !

doomaster

New member
גם מצטרף לשאלה .....

אני גם מאזור המרכז...מעדיף ליסוע בחבורה...עדיפות ל 600סמק ומעלה...

nunimon

New member
אם לא הייתי ברור - CBR600RR

מה נוח לכם? ובאיזה שעה צריך להיות שם??? השלוף שלי זה 9:30 ברכבת השלום, זה מתאים? אם לא - תעלו הצעות אחרות.

זאבלה50

New member
אחי.... רק סע ברוגע קצת...

gpz+מורכב בן 15... לא ניסע 75 כל הדרך.... אבל לא נעשה סללומים ב200 גם...

nunimon

New member
ברור... אני עם מורכב גם כן..

מהירות שיוט סבירה, במסגרת החוק....(אני לא אנקוב במספרים). אז קבענו? מי שירצה להצטרף שיגיב בשרשור. ואגב - מי שכן מגיע ומאשר, שיתיצב בזמן...

zx13

New member
../images/Emo46.gifאתה לא בא איתנו OK גם אני בהרכבה

וגם אמיר

mz 2t power

New member
סללומים ב 200????

מה אתה רוצה שהוא יהרג????????
וחוץ מזה זה ממש אבל ממש לא חוקי!!!!

nunimon

New member
הוא התכוון בין 200...

בין 200 אופנועים... נכון זה ממש מסוכן...

זאבלה50

New member
אבלח נראה לי יש מקום יותר טוב...

יש כזאת תחנת דלק לפניי צומת בית דגן לכיוון צריפין?? אני חושב שכן... אם כן אז נראה לי עדיף שם ב9 ורבע...

למעלה