רכזת מתגייסים

PiNk PrInCeSs1

New member
רכזת מתגייסים

שלום.. קיבלתי במנילה את האפשרות לרכזת מתגייסים.. אין לי שום מושג בקשר לתפקיד הזה ואני צריכה לשלוח את המנילה עד מחר.. התפקיד נשמע מעניין אבל רציתי לדעת מה בידיוק עושים שם? והאם התפדיק הוא תפקיד טוב ומעניין? אודה לכם אם תענו לי...זה חשוב לי מאוד...

מקפיצהההההה

גם אני רוצה לדעת על התפקיד ועוד שאלה.. אם יש לי במנילה מאבחנת מדעי ההתנהגות סימן שהקב''א שלי לפחות 53?

RONI 87

New member
כן

אם היית במיונים למאבחנת מדעי ההתנהגות (היה לי מיון כזה בינואר) אז הקב"א שלך 53 ומעלה.

RONI 87

New member
כן

אם היית במיונים למאבחנת מדעי ההתנהגות (היה לי מיון כזה בינואר) אז הקב"א שלך 53 ומעלה.

ניראה לי גילית את הקבא שלי

גם לי יש מאבחנת מדעי ההתנהגות אז זה לפחות 53 אבל אין לי מאבחנת פסיכוטכנית ואשכול קצונה אז כניראה זה 53 ולא 54.. איזה באסה דווקא רציתי מאבחנת פסיכוטכנית.. יש לי סיכוי לקבל אם אני אבקש?

ahri17

New member
דווקא..

מאבחנת מדעי ההתנהגות נשמע לי אחלה של תפקיד,אפילו יותר ממאבחנת פסיכוטכנית. מי באמת רוצה לעשות את השירות לו בנוכחות מלש"בים טורדניים?! :] תקראי בחוברת של הקורסים-יש שם פירוט מצויין!

RONI 87

New member
../images/Emo13.gif

נראה שזה נכון. תמיד חשבתי שיש לי קב"א 53 כיוון שקיבלתי מאבחנת מדעי ההתנהגות ולא פסיכוטכנית, ולאחרונה גיליתי שצדקתי. לגבי מאבחנת פסיכוטכנית - תשלחי פקס, מה יש לך להפסיד:)

שירניי87

New member
אני כמעט בטוחה שרכזת מתגייסים

זה - החייליות האלה שיושבות בבקו"ם, אלה שפוגשים אותן בתחנה הראשונה שהולכים לצו הראשון. אם אני לא טועה.. התפקיד הוא בבקו"ם בתל השומר. בסיס פתוח. בקשר למעניין או לא.. זה כבר טעם אישי

אם נגיד אני אשלח פקס לצבא להיות

מאבחנת פסיכוטכנית ווהם לא ישימו לב לבקשה הם עדיין ישלחו לי מה שדירגתי במנילה? מה מספר הפקס ומה לרשום להם שם?

למעלה