רכב

tzalemet7

New member
רכב משפחתי עם ביקוש יחסי..מבקשים מחירון. בזמן המכירה הגיע זמן טיפול גדול וטסט וגם מצבר לא הוחלף שנתיים כך שכנראה יוחלף השנה.הוצאות של אלפי שקלים.
ממה שלי ידוע המוכר לוקח חלק מההוצאות הללו עליו.כך מקובל.
דעתכם?

mkr

Member
אין דבר כזה מקובל. שאלה של היצע וביקוש. לפחות בל הקשור למצבר (ששם ההנחה שלך ממש לא במקום) והטיפול. טסט קרוב (פפחות מרבעון) - מורידים.
ואחרי שכל זה נכתב, השאלה היא אם הרכב מוצא חן בעינך מחד והמוכר מתעקש לא להוריד מאידך ? יש אחרים כמוהו למכירה? ..... אז תעשה את השיקול שלך.
אני הייתי מתעקש רק על הטסט (ומנסה להוריד גם חלק מהטיפול. מנסה)

tzalemet7

New member
היי
רשמתי שיש ביקוש לרכב הזה.טיפול גדול זה מיידי מבחינת זמן והעלות מדמעותית וזה מחיר ללא ברקסים וטסט צריך עוד כחודש וחצי. מצבר בדרכ מחזיק שנתיים שלוש. כך היה אצלי בכל המכוניות. וגם ברכב הזה הוחלף פעם ראשונה אחרי שנתיים. מן הסתם כנראה השנה יוחלף שוב וזה כסף.אבל המצבר נכון לא האישיו כמו עניין הטיפול והטסט.

Kiapicanto1000

Active member
היי
רשמתי שיש ביקוש לרכב הזה.טיפול גדול זה מיידי מבחינת זמן והעלות מדמעותית וזה מחיר ללא ברקסים וטסט צריך עוד כחודש וחצי. מצבר בדרכ מחזיק שנתיים שלוש. כך היה אצלי בכל המכוניות. וגם ברכב הזה הוחלף פעם ראשונה אחרי שנתיים. מן הסתם כנראה השנה יוחלף שוב וזה כסף.אבל המצבר נכון לא האישיו כמו עניין הטיפול והטסט.
איזה רכב?
איזה יד?
האם חוץ מהטיפול הקרוב הגדול, הוא הראה לך ספר טיפולים מלא לא כולל את הטיפול הגדול הקרוב?

tzalemet7

New member
עברה טיפולים כל שנה.אין משהו מיוחד ממה שידוע לי
יד 1
הנושא הוא הנל

למעלה