רכב נכים

Oren_1

New member
שלום
2 אופציות של קרייזלר לפני -
Touring-X - שנת 2011, K107 ק"מ (190 כ"ס) עולה 41 אלף
Touring - שנת 2012 , K145 ק"מ (270 כ"ס) עולה 45 אלף

ייתר הפרמטרים די זהים ושניהם רכבים שמורים וכו'..

ראיתי שיש הבדל בניהם בכ"ס 270 לעומת 190 . מה המשמעות? האם כדאי להשקיע עוד כמה אלפים (כ 4000) וללכת על ה Touring עם היותר כ"ס ?
הרכב לא יסע הרבה. נועד לנייד נכה בנסיעות בודדות וקצרות.
האם יש הבדלים נוספים בין הדגמים?

כל עזרה תתקבל בברכה

תודה.

נערך לאחרונה ב:
שלום
2 אופציות של קרייזלר לפני -
Touring-X - שנת 2011, K107 ק"מ (190 כ"ס) עולה 41 אלף
Touring - שנת 2012 , K145 ק"מ (270 כ"ס) עולה 45 אלף

ייתר הפרמטרים די זהים ושניהם רכבים שמורים וכו'..

ראיתי שיש הבדל בניהם בכ"ס 270 לעומת 190 . מה המשמעות? האם כדאי להשקיע עוד כמה אלפים (כ 4000) וללכת על ה Touring עם היותר כ"ס ?
הרכב לא יסע הרבה. נועד לנייד נכה בנסיעות בודדות וקצרות.
האם יש הבדלים נוספים בין הדגמים?

כל עזרה תתקבל בברכה

תודה.
מנוע ה-190 כ"ס הוא מנוע עתיק, ה-270 הוא המנוע החדש של קרייזלר, שנקרא פנטסטאר. שווה לבדוק אם לא היתה גם החלפת דור בכלי הרכב. בהנחה שאתה מדבר על הוויאג'ר/טאון אנד קאנטרי, הדור של לפני עשר שנים היה די נוראי מבחינת בטיחות, אז עדיף החדש יותר אם זה באמת הדור החדש.

boriska1

Member
אכן החלטה קשה. לדעתי הצנועה, הייתי לוקח בחשבון מספר הידיים שהאוטו עבר, האם טופל רק במוסך מרכזי או מוסך מסודר אחר, כדי שתוכל לראות מכלולים שהוחלפו או תוקנו, ואפילו מצב צמיגים ומתי הוחלפה, הבטריה ועוד דברים מסוג זה. לא הייתי קונה אוטו שעבר יותר מיד אחת כשהבעלים האחרונים לא החזיק אותו 2-3 שנים. האוטו משנת 2011 עבר 40.000 ק"מ פחות, לדעתי יש לזה משמעות. גם לכוחות סוס יש משמעות. שניהם רכבים ישנים, אחרי כמה שנים( אני לא יודע בדיוק כמה, בדוק ברשת), אוטו צריך לעבור טסט פעמיים בשנה וזה נותן יתרון לאוטו משנת 2012. בקיצור לא ה4,000 ש"ח זה שיקול מכריע בהחלטה.
ובאמת, שניהם עם קילומטרז" נמוך יחסית לגילם וזה אחלה.
בהצלחה

frankthe2

Active member
אכן החלטה קשה. לדעתי הצנועה, הייתי לוקח בחשבון מספר הידיים שהאוטו עבר, האם טופל רק במוסך מרכזי או מוסך מסודר אחר, כדי שתוכל לראות מכלולים שהוחלפו או תוקנו, ואפילו מצב צמיגים ומתי הוחלפה, הבטריה ועוד דברים מסוג זה. לא הייתי קונה אוטו שעבר יותר מיד אחת כשהבעלים האחרונים לא החזיק אותו 2-3 שנים. האוטו משנת 2011 עבר 40.000 ק"מ פחות, לדעתי יש לזה משמעות. גם לכוחות סוס יש משמעות. שניהם רכבים ישנים, אחרי כמה שנים( אני לא יודע בדיוק כמה, בדוק ברשת), אוטו צריך לעבור טסט פעמיים בשנה וזה נותן יתרון לאוטו משנת 2012. בקיצור לא ה4,000 ש"ח זה שיקול מכריע בהחלטה.
ובאמת, שניהם עם קילומטרז" נמוך יחסית לגילם וזה אחלה.
בהצלחה
אחרי בירור שערכתי
רכב מיושן הוא רכב פרטי או מסחרי מעל 19 שנה. כאן מדובר ברכבים בני 10 שנים, עדיין יש לו כמה שנים של שקט מהבחינה הזו.

למעלה