רכבת לדימונה, האמנם?

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member
אני לא יודע איפה נמצא השלט השלם

עד היום לא סיימת לשלוח לי את חלקי
השלט, אתה יודע ??? שלח לי בבקשה את חלק ג'4 !!! הוא חסר לי עדיין !!!
אני לא יודע איפה נמצא השלט השלם
אז אל תבקש ממני חתיכות

בוא נסכים על זה שמאן

כן, לצערי. גייס חמישי בבית !
היא טוענת שמאו יותר יפה ונוח. ישר אני מדליק מארלבורו ויש מריבה. אני תולה לה על הכרית את הסמל של מרצדס !!! חה-חה-חה !
בוא נסכים על זה שמאן
הוא אוטובוס טוב ובהחלט לא כלכלי להביא לפה אפילו סיטארו אחד לאגד או לדן(אלא אם כן אתה רומז למאן או לוולוו שאתה רוצה שיורידו את המחיר).אני חושב שהוא אחלה אוטו ,ולגבי העיצוב....אתה יודע על טעם ועל ריח אין להתווכח.

לא רק זה - היא גם טוענת שדן נראה

בוא נסכים על זה שמאן
הוא אוטובוס טוב ובהחלט לא כלכלי להביא לפה אפילו סיטארו אחד לאגד או לדן(אלא אם כן אתה רומז למאן או לוולוו שאתה רוצה שיורידו את המחיר).אני חושב שהוא אחלה אוטו ,ולגבי העיצוב....אתה יודע על טעם ועל ריח אין להתווכח.
הרבה יותר טוב מאגד. ממש אוייבים יש לי במיטה ! יום אחד במפגש פורום בלוד, שאלו אותה מה עדיף. ישר אמרה דן ואני נהייתי בהיר יותר מחיוורון (כמו שמו של הלהיט הענק של "פרוקול-הארום" מ- 67). הנה התמונה שהיא צילמה אז אותנו:

הירוק של אגד זה זוועה הצבע

הרבה יותר טוב מאגד. ממש אוייבים יש לי במיטה ! יום אחד במפגש פורום בלוד, שאלו אותה מה עדיף. ישר אמרה דן ואני נהייתי בהיר יותר מחיוורון (כמו שמו של הלהיט הענק של "פרוקול-הארום" מ- 67). הנה התמונה שהיא צילמה אז אותנו:
הירוק של אגד זה זוועה הצבע
של דן (יעני כחול לבן)הרבה יותר יפה,אבל מה פחחות ותיקוני צבע לא עושים בדן מי יודע מה...למרות שבאגד צבעו את המאנים של קוים כמו הפרצוף שלהם.

../images/Emo45.gif

בוא נסכים על זה שמאן

כן, לצערי. גייס חמישי בבית !
היא טוענת שמאו יותר יפה ונוח. ישר אני מדליק מארלבורו ויש מריבה. אני תולה לה על הכרית את הסמל של מרצדס !!! חה-חה-חה !
בוא נסכים על זה שמאן

אביתר בשבילך הנה אחד עם קירבה

בוא נסכים על זה שמאן
למשה דיין...

וואלה: אני זוכר בשידור חי איך הוא

למשה דיין...
אמר ברשת ב': "הולך לנו הבית השלישי", בשידור חי ביום 08.10.1973. הקלטתי את כל מהדורות החדשות ביום כיפור 06.10.1973, החל משעה 14:05 ועד 20:00. הוא נשמע באחת מהן, ממש היסטרי...הלכה לו הרטייה לאיבוד באותו יום מהלחץ. עד היום אני זוכר את חיותה תדביר הקריינית אומרת לו: נמצא לך תחליף מהר (לרטייה). באזעקה הראשונה, טיילתי עם הכלב שלי ג'והני, בסמוך לגבעת התחמושת. מיד רצנו הביתה, תפסתי את הטייפ שהיה לי אז: הנשיונאל פאנסוניק RQ548 ומיד התחלתי להקליט את כל מהדורות החדשות. עם השנים נתתי העתקים לארכיון העיר.

אגב זה לא שייך אבל חיותה דביר קיבלה

אמר ברשת ב': "הולך לנו הבית השלישי", בשידור חי ביום 08.10.1973. הקלטתי את כל מהדורות החדשות ביום כיפור 06.10.1973, החל משעה 14:05 ועד 20:00. הוא נשמע באחת מהן, ממש היסטרי...הלכה לו הרטייה לאיבוד באותו יום מהלחץ. עד היום אני זוכר את חיותה תדביר הקריינית אומרת לו: נמצא לך תחליף מהר (לרטייה). באזעקה הראשונה, טיילתי עם הכלב שלי ג'והני, בסמוך לגבעת התחמושת. מיד רצנו הביתה, תפסתי את הטייפ שהיה לי אז: הנשיונאל פאנסוניק RQ548 ומיד התחלתי להקליט את כל מהדורות החדשות. עם השנים נתתי העתקים לארכיון העיר.
אגב זה לא שייך אבל חיותה דביר קיבלה
היום פרס קול ישראל בתחום המוזיקה.

609 זה קטר גבר ! (G26CW)

טוב יא אבו חלודה....קח דיזל אמיתי
אבל!יש פה קאץ'.זה רק חלק....כמו בשלט מב"ש מרכז....נשלח לך בחתיכות ותרכיב פאזל....אגב יא אבו חולדה....איך האיכות של התמונה? (חדות, קונטרסט וכו..?)
609 זה קטר גבר ! (G26CW)

מצב
הנושא נעול.
למעלה